Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Jak zabezpieczyć szyjkę dzieciowi? w kurtce Koala :)

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar Agut
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    okolice Grodziska M.
    Posty
    4,325

    Domyślnie Jak zabezpieczyć szyjkę dzieciowi? w kurtce Koala :)

    Dziewczyny i chłopaki podpowiedzcie!
    Ubieram kurtkę na siebie ale szyja Szyma jest cała goła pal licho z tyłem szyji ale przód .... jak sie młody czasami odegnie to i na klate mu powiewa... szalik sie nie sprawdza za bardzo mam taki golfik nakładany ale on jest hmmm cienki.... jak Wy sobie z tym radzicie?

  2. #2
    Chusteryczka Awatar kasia
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    karkonosze:)
    Posty
    2,059

    Domyślnie

    ja dla małej mam taki wełniany golfik z h&m, przedłużany na klatę i plecki, do tego zakładam jej czapkę z uszami (komplet z golfikiem), czapa dodatkowo nachodzi na tył głeboko, a i przód mocno zabezpieczony. szczepek też ma taki golfik, ale on już samobieżny

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar Agut
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    okolice Grodziska M.
    Posty
    4,325

    Domyślnie

    ooo dzięki Kasiu! hmmm musze upolowac taki golfik własnie

  4. #4
    Chustomanka Awatar Ajka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    1,309

    Domyślnie

    ja też mam taki co mi mama robiła i jest genialny
    golfik jest dość długi pod paszkami zapinany na guziczki żeby się nie przekręcał ( na zdjęciu z getrami)
    "co zesłał los trzeba będzie stracić " 13.11. 2000 Kubuś i Franus (25tc) [*][*] 14,09 2004 2 fasolki(5tc) [*][*] ; kruszynka 08. 2012
    jesienna panienka 14.09.2001[/COLOR]; zimowy chłopak 22.02.2007; letni chłopaczek 03.07.2009
    Chustopróchno ze mnie


    na urlopie od 2000 roku

  5. #5
    Chusteryczka Awatar kasia
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    karkonosze:)
    Posty
    2,059

    Domyślnie

    a proszę bardzo

  6. #6
    Chustofanka
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    246

    Domyślnie

    Takie golfiki dzierga pchełka831. Też mam tez golfik z h&m, jest fajny, bo ma dodatkowo podszycie z polarku. Moja Koala jeszcze nie dotarła, ale myślę, że się sprawdzi. Jeśli nie to na rosyjskich forach są wykroje golfików polarowych, które się przy kurtkach Koala sprawdzają. Jak golfik od pchełki i h&m nie zda egzaminu, to będę szukać kogoś, kto mi uszyje.

    Ciekawa jestem czy golfiki dla dwojga nie sprawdziłby się. Może warto kupić.

  7. #7
    Chusteryczka Awatar uma
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    1,686

    Domyślnie

    golfik dla dwojga jest super, bo jesteście odgrodzeni od zimna zupełnie fajne są!

  8. #8
    Chustomanka Awatar tamyk
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Mikołów
    Posty
    1,098

    Domyślnie

    A ja myslałam, że tylko ja mam ten problem Golfik mam ale i tak mi sie wydaję, że jej zimno bo Ida się strasznie wygina. ostatnio omotałam ja moim szalem co sobie kupiłam razem z czapką do tej kutki, co ma leżeć i się marnować
    Idusia grudzień 2008, Jasinek luty 2011, Lelo kwiecień 2014

  9. #9
    Chustoholiczka Awatar Agut
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    okolice Grodziska M.
    Posty
    4,325

    Domyślnie

    Ano ja golfik od pchełki mam , ale on cienki jest i sie podwija na szyjkę.Hmmmm chyba sie przejade jutru do h&m albo moze faktycznie zakupie golfik dla dwojga...

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,739

    Domyślnie

    Młodemu kominiarkę zakladam, taka, ktora szyje tez fajnie chroni, mam nadzieję, ze w koali sie tez moj patent sprawdzi. Ja sobie zakladam golf dla dwojga - merynosowy Mam jest super długi z przodu i mnie ciepło i dzieciowi tę część dla dziecka to na mrozy chyba bedziemy nosić, bo na razie bylo za cieplo, a jak jest cieplej wlasnie to zakładamy polarowy dla dwojga - też tę czesć dla mnie, mlodemu, jak jest zimniej, robi za druga czapkę i genialnie chroni szyje i gore klaty! i tak mieszam te fanty w zaleznosci od temepratury
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  11. #11
    Chustomanka Awatar mamka_klamka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,361

    Domyślnie

    Ja też kominiarkę zakładam młodemu i jest OK. Golfik z H&M też mam i jest super, ale żadna czapka mi nie pasuje, bo jak młody głową kręci to mu uszy na wierzch wyłażą, dlatego kominiarkę kupiłam.

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar Agut
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    okolice Grodziska M.
    Posty
    4,325

    Domyślnie

    no a ja kupiłam w kocnu golfik dla dwojga mam nadzieje,ze bedzie OK! tylko kurcze nie wiem kiedy go ubierzemy i przetestujemy. Maly chory masakrycznie, ja chora wiec póki co z domu sie nie ruszamy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •