Pokaż wyniki od 1 do 20 z 32

Wątek: w praniu puściła farba i chusta zafarbowana... ratunku :( - Maru uratowana :D zdjęcia s.2

Widok wątkowy

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar Bonita
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    4,117

    Domyślnie w praniu puściła farba i chusta zafarbowana... ratunku :( - Maru uratowana :D zdjęcia s.2

    Zrobiłam dziś pranie standardowo - brudne dziecięce rzeczy z chustą, moją najukochańszą Maru, jak robię zawsze. W praniu znalazła się nowa turkusowa sukienka Basi. I gdy otworzyłam pralkę zdębiałam: sukienka puściła farbę i wszystko co w pralce pokolorowała na turkusowo Z wściekłości sukienka od razu wylądowała na śmietniku. Ubranka - to zależy od jakości bawełny, niektóre ubranka pofarbowały mocniej, inne mniej - huk, nic specjalnego tam nie było... ale moja Maruyama!!!!!! Maru ma teraz brzydki szary pas tam, gdzie był najjaśniejszy róż. Wygląda jak szmata do podłogi Chyba się zapłaczę.... co robić???
    Co zrobić żeby odfarbowało? Myślicie że po iluś praniach zejdzie? A może warto kupić farbkę i wrzucić do niej Maru, jak szaleć to do końca.... Tylko gdzie kupić farbkę i jak dobrać kolor...? A może któraś z Was mi ją zafarbuje? Błagam, pomóżcie bo to moja najukochańsza niesprzedawalna jedyna i niepowtarzalna chusta która będzie nosić moje przyszłe chuściochy.......
    Ostatnio edytowane przez Bonita ; 11-09-2010 o 16:36
    Basia 29/08/2009 Jacuś 15/08/2012

    Bycie położną grozi tym, że pęknie ci serce, ale to nic złego,
    ponieważ wydostanie się w ten sposób mnóstwo miłości.
    Staniesz się dzięki temu lepszą położną. [Stephen, mąż Iny May Gaskin]


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •