ale wtopa...., zaglądam szukam mojej recenzji i nie mogę znaleźć... odkładałam na później i zapomniałam...
To tak,... MT ten spodobał mi się od pierwszego zdjęcia w wątku rozpoczynającym testy. Prześliczny jest. Uszyty bardzo starannie, detale dopracowane. Hanusia smacznie spała sobie w mietku, znaczy że wygodny... Mogłabym Go mieć tak sobie pomyślałam jak go zobaczyłam i ponosiłam, ale już zaklepany niestety... Miałam kłopot z zawiązaniem Go dokładnie na środku, znaczy się tak by dziecko miało panela tyle samo po obu stronach pleców. Ale to pewnie przez mój brak doświadczenia w wiązaniu MT, ale by ułatwić można jakoś wyprofilować pas biodrowy, choć ja za prostotą jestem ... W sumie to chciałabym takiego Mietka. Cudny. Aha i torebka - bardzo ładna, ale super gdyby była większa i z dłuższym pasem.
A tu jeszcze coś:
http://klubkangura.com.pl/galeriakangura/index.php?album=TB%2F2010%2Ftbwarszawa%2Fspacer-chustowy-2010ℑ=_DSC0017_4278.jpg
Ten link to fotka ze spaceru chustowego w trakcie tygodnia bliskości. Mietek spotkał się wtedy ze swoja twórczynią - Panią OLO . Przesympatyczna ta Pani OLO. Dziękuję za możliwość testowania!