Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 37 z 37

Wątek: AngelPack ECO

  1. #21
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    my właśnie na świeżo po pierwszej wyprawie w APLX - jesteśmy zachwyceni. Zakłada się bardzo szybko i wygodnie zarówno z przodu jak i na plecach, i nosi super. Franek ma 9 mcy (jest dość wysoki i szczupły) panel jest idealny dla niego, na szerokość w sam raz, na wysokość jeszcze duży zapas - mam nadzieję, że szybko nie wyrośnie. Nadaje się super do noszenia większego dziecka z przodu, bo jest ono trochę niżej niż w chuście. I tak jak dziewczyny wcześniej pisały ten chestbelt zupełnie bez sensu, ale można skrzyżować pasy na plecach i jest super. Jak dla mnie rozwiązanie z kapturkiem na rzepy też trochę niezbyt ciekawe, wolałabym na napy, ale zobaczymy jak to będzie w użytkowaniu, bo jeszcze nie próbowaliśmy. Z czystym sumieniem daję 5 i coś czuję, że chusta na chwilę poleży w szafie

  2. #22
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie

    A ja teraz mogę dołączyć z opinią o swoim osobistym Angel Pack LX cocoa
    Podtrzymuję że nosidło bardzo wygodne chociaż niestety nieco już na nas przymałe. Jednak szczerze polecam chociaż teraz przy większym dziecku wolałabym ciut szersze pasy i wszyte trochę pod innym kątem
    Ale nosidło jest i co najważniejsze mąż sie rwie do noszenia
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  3. #23
    Chustoguru Awatar lynette
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,632

    Domyślnie

    Nosidło fajne, łatwo się zakłada. Niestety pupa Adasia nie chciała wpaść do końca w kieszonkę na dole i zostawał mi kawałek materiału.
    Mikołaj 2001, Wojtek 2004, Adam 2007

  4. #24
    Chusteryczka Awatar m.m.
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    2,095

    Domyślnie

    dziękuję za możliwość testowania AP.
    materiał z którego zostało uszyte AP jest świetnie dobrany, dobrze dopasowuje się do dziecka i do noszącego, "pracuje" podczas noszenia. AP jest świetnie wykończone, starannie, bez zbędnych dodatków. pasy są wygodne, w szczególności pas biodrowy świetnie spełnia swoją funkcję. IMO rozmiarowo AP jest świetne dla dzieci ok 12-18m. polecam. warto.
    Duży 12.06.2000 i Malutka 09.09.2008.

  5. #25
    Chusteryczka Awatar rzezuchama
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,580

    Domyślnie

    Ja nie testowałam, ale mam swojego ECO sun kiss od grudnia. Całą zimę nosiliśmy i wiosnę, na wyjazdy, lotniska, do pociągu, w góry od tamtej pory tylko AP. Jest super. Wygodny, szybki w obsłudze. I nosimy do tej pory więc i dla starszych i cięższych dzieci jest dobre. (S. ma >14kg chyba już i jest wysoki (>90), szczupły).
    Jedyne zażalenia to tradycyjnie pasek piersiowy, ale też daje radę.
    Acha, i my tylko na plecach sie w nim nosiliśmy i nosimy.
    Marta, mama Stasia - 2007 i Józina - 2010
    Stasiek poleca
    Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa. Julian Tuwim

  6. #26
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,820

    Domyślnie super super

    od dwóch miesięcy (naprawdę, dopiero dwa miesiące? - spytał mąż - wydaje się że już wieki całe w nich nosimy) mamy własnego AngelPacka Eco Sun Kissed. Oboje z mężem bardzo go lubimy, a i Zocha się nie skarży. Tak jak wcześniej w chuście, tak i w nim nigdy (wyjąwszy kompletne znudzenie albo głód) nie marudzi, za to bardzo ładnie zasypia i śpi jak suseł.

    Odkąd kupiliśmy AP chusta praktycznie poszła w kąt - szybkość zakładania a także większy przewiew w upały - w końcu nawet nie wzięliśmy jej na miesięczne wakacje, nosidło było za to w częstym użyciu. Jedną z zalet AP jest stosunkowo niewielka ilość miejsca, którą zajmuje w torbie czy w plecaku, w dużej mierze dzięki cienkim materiałom z których uszyty jest panel.

    Wady - któż ich nie ma? O pasku na klatkę piersiową pisać nie będę - po prostu go nie używam i nie czuję straty. Kiedy dźdź siedzi na plecach pasy się nie rozjeżdżają, kiedy noszę małą z przodu, po prostu je krzyżuję. A nie, przepraszam - pasek został przyczepiony do rączki od wózka i świetnie służy, np do bujania.

    Drobną wadą są pasy naramienne. Szybko się dociągają, łatwo regulują (porównywałam z 2 innymi nosidłami - przez klamerki w AP najłatwiej mi się dociąga), jednak dla mnie (1,70) trochę za długa jest "część miękka" - lubiłabym móc je ściągnąć trochę bardziej kiedy mała jest z tyłu, za to dla mojego męża (1,90 m, stosunkowo szczupły) taśmy są nieco za krótkie przy krzyżowaniu pasów na plecach.

    Druga rzecz rzecz to kapturek. Po pierwsze mógłby mieć wzorek po obu stronach, ale to w końcu jest tylko kwestia estetyczna. Po drugie - kwestia praktyczna - zakładanie: bez pomocy z zewnątrz trudno mi go założyć na śpiący łepek, ale może jeszcze znajdę odpowiednią metodę - chyba jestem na tropie, ale jeszcze muszę popróbować.

    To chyba by było na tyle. Jakby kto miał go poprawiać, to mógłby się zastanowić nad jakąś małą płaską kieszonką na pieniążek czy inny drobiazg. Ale generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni, namawiamy kolejnych na ten typ nosideł, a i ciotka, która jest terapeutką niemowląt, z zadowoleniem patrzyła i nawet chciała mieć zdjęcie dździa na brzuchu.
    Ostatnio edytowane przez jul ; 01-12-2009 o 01:39
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  7. #27
    Chusteryczka Awatar rzezuchama
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,580

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marta-la Zobacz posta
    [...]Ja tylko "niekapturkowa jestem i ta część akurat wydaje mi się zbędna (ale wiem że kapturki są kochane przez innych). Ja miałam problem z tym aby go założyć z dzieckiem na plecach, [...]
    Cytat Zamieszczone przez jul Zobacz posta
    [..]Druga rzecz rzecz to kapturek. Po pierwsze mógłby mieć wzorek po obu stronach, ale to w końcu jest tylko kwestia estetyczna. Po drugie - kwestia praktyczna - zakładanie: bez pomocy z zewnątrz trudno mi go założyć na śpiący łepek, ale może jeszcze znajdę odpowiednią metodę - chyba jestem na tropie, ale jeszcze muszę popróbować.[...]
    Wystarczy do klamerek, służących do zaczepiania kapturka dowiązać jakieś "sznurowadło" i już spokojnie i bez wywichnięcia łokci można zapinać kapturek w zupełnie dowolnym momencie, samodzielnie, mając dziecia na plecach.
    Marta, mama Stasia - 2007 i Józina - 2010
    Stasiek poleca
    Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa. Julian Tuwim

  8. #28
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,820

    Domyślnie

    dzięki, będę próbować
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  9. #29
    Chusteryczka Awatar Iwanna.T
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,661

    Domyślnie

    Dziękuję za możliwość testowania Angelpacka.

    Mieliśmy wersję czarną - skromna i wygodna. Tylko jakaś malutka...
    Na 14-miesięcznego Igora panel wydawał mi się przykrótki (lubi spać z łapami "w środku"). Pasy naramienne wąskie i krótkie (mąż musiał powietrze wypuścić, żeby się zapiąć z młodym ). Za to bardzo wygodnie nosiło mi się z przodu, podczas gdy miałam skrzyżowane pasy na plecach.
    Pas biodrowy fajnie wypełniony, ale zapięcie wypada tak bezpośrednio na człowieku (rany, czy to się da zrozumieć? - chodzi o to, że nie ma jakiegoś kawałka pasa pod taśmą z zapięciem).

    Łatwo się zakłada, minimalistyczna po złożeniu.
    Asinus asino pulcherrimus

  10. #30
    Chustoholiczka Awatar Liv
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Wieś zwana Warszawą, zielone Powiśle
    Posty
    4,318

    Domyślnie

    o ja sierota zgubiłam ostatnio chestbelt od swojego lotusa (jak dla mnie jedyny minus AP w wersji eco) i dopiero teraz mnie oświeciłyście, że mogę paski skrzyżować na plecach! (jak noszę z tyłu, chestbelt w ogóle nie jest potrzebny)

    nosidło jest świetnie wykonane, wygodne, dobrze nosi, ale stosunkowo małe, więc pewnie będzie lepsze dla mniejszych dzieci (moja prawie roczna Zośka ma jakieś 73cm i 9kg wagi i nosidło jest w sam raz). bardzo przyjazne w użytkowaniu i lekkie (manduca wydała mi się przy nim bardzo ciężka, ale przez to nośność ma lepszą). no i te wzory. ja mojego lotusa długo się nie pozbędę

    edit - dzisiaj nosiłam ze skrzyżowanymi pasami na plecach, rewelacja. i po co mi chestbelt...
    Ostatnio edytowane przez Liv ; 30-11-2009 o 17:17
    Mama Zosi (XII.2008), Drobinki [*] i Maksa (V.2012)

    Pochłonęło mnie życie,
    więc w wirtualnym niebycie
    pozostaję do odwołania.



  11. #31
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    okolice Wrocławia
    Posty
    3,326

    Domyślnie

    Miałam nosidło testowe. Niestety tylko raz udało mi się Martynkę włożyć i to tylko na 5 minut
    Niestety mała uciekała i nie chciała współpracować Teraz nie ma czasu na takie rzeczy, przecież trzeba zdobywać świat na własnych nóżkach


    Nosidło fajnie i solidnie wykonane, lekkie, wygodne.
    Nie podoba mi się tylko ten lużny pasek - łatwo zgubić.

    Bardzo dziękuję za możliwość testowania.
    Mati 03.2005 Martynka 09.2008 Szymonek 12.2012


  12. #32
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Niedaszów k/Jawora
    Posty
    90

    Domyślnie

    To i ja dołączę się z moimi spostrzeżeniami.

    Miałam testowego czarnego AP.
    Rzeczywiście nieduża z niego paczuszka po złożeniu i można spokojnie w torbie zmieścić (choć wygodniej byłoby dla mnie, gdyby posiadał jakiś woreczek, do którego można go zapakować).
    Nosiłam tylko na dworze, a więc na gruby płaszcz. Przy noszeniu z tyłu w porządku, ale przy noszeniu z przodu dla mnie pasy nieco przykrótkawe po skrzyżowaniu.
    Natomiast wygoda i łatwość zakładania - super.
    Anita - mama Marcina (06.2002), Mateusza (08.2003) i Macieja (07.2008).

  13. #33
    Chustofanka Awatar joah81
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    200

    Domyślnie

    Spóźnione spostrzeżenia po testowym AP:
    Jak dla mnie zbyt krótkie pasy naramienne i trochę mały panel, ale świetny za to pas biodrowy. Z paska piersiowego nie korzystałam, ale fakt- bardzo łatwo może się zgubić.
    Nosiłam tylko chwilę w domu, bo nie sposób uruchomić Lenkę na dłużej niż 5 min. Bardzo mi się podobała też kompaktowość nosidła i materiał.

    Dziękuję za możliwość testowania. Nie wystawiam oceny, bo zbyt krótko nosiłam.
    Aha, opakowanie foliowe przyszło już do mnie rozerwane.
    Mama Leny (17.06.2008), Łukasza (29.10.2011) i .... (wrzesień 2017)

  14. #34
    Chustoholiczka Awatar pomidore
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    3,357

    Domyślnie

    Nosidlo jest świetne Od 2 tygodni prawie uzywamy LX ella i coraz bardziej mi się podoba, Młodej zresztą tez. Miękkie, wygodne, szybko się zakłada, ja nosze i M. tez moze. Co do chestbelta, to od razu go schowałam, nawet nie probowałam go uzywać. Pasy skrzyzowane na plecach
    Nie miałam przyjemności testowac, ale dałabym 5.


    Ostatnio edytowane przez pomidore ; 12-01-2010 o 18:32
    M.06.2009 B.01.2015 M.06.2016

  15. #35
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,837

    Domyślnie

    jestem po testach
    nosidło male leciutkie miesciło sie w najmniejsza torebke
    niestety na nas duzo za małe i malemu panel konczyl sie w połowie kregoslupa
    wole szersze pasy w nosidłach, choc chyba dlatego ze mały to niezly klocek i szybko czułam ze niose go na plecach
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  16. #36
    Chustonoszka Awatar madzia.witkowska
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    pod Warszawą
    Posty
    51

    Domyślnie

    my też po testach
    dziękuję za mozliwość testowania, dużo słyszałam i czytałam o AP i chciałam wypróbować co i jak...
    na chwile obecną jest na nas za mały
    ale milutki w dotyku, super szybko się zakłada i może przy mniejszym dziecku była bym bardziej zadowolona
    w każdym bądź razie cieszę się, że mogłam pomacać....
    Mamusia Bibusia i Niuniusia
    http://emwuphotography.blogspot.com/




  17. #37
    Chustomanka Awatar covu
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    bujam w obłokach ;)
    Posty
    1,275

    Domyślnie

    Znalazłam wątek i się dopiszę, bo niedawno zostałam posiadaczką Angelpack LX.

    I tak szczerze: uczucia mam mocno mieszane.
    Nie podoba mi się mocowanie kapturka do ramiączek
    Nie podobają mi się klamry. wydają się... delikatne, słabe... mam wrażenie, że mi się rozepną.
    Nie podoba mi się pas biodrowy, którego część materiałowa jest za duża w stosunku do wypełnienia i się marszczy... Poza tym jakoś mi niewygodnie trochę w nim. Może jeszcze się nie przystosowałam...
    Duże dziecko - no way. Panel wąski, nie podtrzymuje dobrze. Pasy za mało wypełnione... no i te klamry :/

    z zalet:
    Jest kompaktowe! Pierwsze naprawdę kompaktowe nosidło
    Idealnie pasuje na Michalinę obecnie (7 m-cy) - w innych się topi...
    Podoba mi się wysoki zagłówek, który można odgiąć
    jest leciutkie
    podoba mi się krzyżowanie pasów. z nieskrzyżowanymi jest mi niewygodnie. Patent z pasem zabezpieczającym (chestbeltem) zakładanym na ramiączka - IMO - do bani.

    Michelle w nosidle:



    Na plecach jeszcze nie nosiłam...
    Kangurkowo
    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci Chustolandia

    Friends come and go and the world doesn't stop for anybody, so do what you love and never look back.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •