Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 38 z 38

Wątek: Tuli zmienilo sie na Tula?

  1. #21
    Chusteryczka Awatar taniuka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    2,969

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jewa Zobacz posta
    Jesteś najbliżej prawdy ale niech Ula Wam wyjaśnia
    cały czas czekamy na wyjaśnienie
    marzec 2010 i kwiecień 2013

  2. #22
    Chusteryczka Awatar jewa
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Pochodzę z Łomży aktualnie mieszkam w Białymstoku (daleko nie wyemigrowałam ;) )
    Posty
    2,408

    Domyślnie

    Tylko to może potrwać, bo jest teraz strasznie zarobiona ...


    Doradczyni Akademii Noszenia Dzieci, współpraca z LennyLamb i TULA
    Krzyżykowy świat Ewy Chustowanie na Podlasiu JEWA BLOG PORADNI

  3. #23
    Chusteryczka Awatar taniuka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    2,969

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jewa Zobacz posta
    Tylko to może potrwać, bo jest teraz strasznie zarobiona ...

    ale chyba od takiego wyjaśnienia przydałoby się zacząć, tak mi się wydaje
    marzec 2010 i kwiecień 2013

  4. #24
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez taniuka Zobacz posta
    ale chyba od takiego wyjaśnienia przydałoby się zacząć, tak mi się wydaje
    Ale dlaczego? Forum to nie jest część jej firmy. Skoro dziewczyna jest zarobiona to przyjdzie w swoim czasie ( i dla wyjaśnienia nie jestem w komitywie z właścicielką)

  5. #25
    Chusteryczka Awatar taniuka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    2,969

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marta-la Zobacz posta
    Ale dlaczego? Forum to nie jest część jej firmy. Skoro dziewczyna jest zarobiona to przyjdzie w swoim czasie ( i dla wyjaśnienia nie jestem w komitywie z właścicielką)
    nie musi być na forum, ale na stronie też nie znalazłam żadnego wyjaśnienia. Zwykle, jak zachodzą takie zmiany, dobrze jest wyjaśnić (nie wnikając w szczegóły) co się zmienia, chociażby po to by klienci nie snuli domysłów (mogą być niekorzystne dla firmy). A wracając do forum... pojawił wątek o konkursie (ja to rozumiem jako reklamę firmy i nowej kolekcji), więc jednak forum jest częścią jej firmy
    marzec 2010 i kwiecień 2013

  6. #26
    Chustoholiczka Awatar Bonita
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    4,117

    Domyślnie

    Forum nie jest częścią jej firmy ani odwrotnie. A zmiana jednej literki w nazwie nie musi być od razu wyjaśniana forumowiczkom, tylko dlatego że są ciekawe. Jestem pewna że gdy Ula znajdzie czas na pewno się na ten temat wypowie. Z pewnością nie jest to jednak sprawa priorytetowa, bo właściciel pozostaje ten sam, produkuje dalej świetne jakościowo i piękne nosidła, rozwija się, więc same pozytywy się dzieją.
    Basia 29/08/2009 Jacuś 15/08/2012

    Bycie położną grozi tym, że pęknie ci serce, ale to nic złego,
    ponieważ wydostanie się w ten sposób mnóstwo miłości.
    Staniesz się dzięki temu lepszą położną. [Stephen, mąż Iny May Gaskin]


  7. #27

    Domyślnie

    Hej Dziewczyny,
    Sorry, ze dopiero teraz
    Dobry duszek z forum podeslal mi link do tego watku.
    Bardzo mi milo, ze ciekawi Was zmiana nazwy Tuli na Tula. Niestety nie mam bardzo fascynujacej historii do opowiedzienia w tej sprawie. Nudna sprawa patentowa!
    Pewnie wiecie, ze sprawy patentow trwaja bardzo dlugo... A wiec na poczatku, jak zeczelismy szyc nosidla, nawet nam sie nie marzylo, ze beda one sprzedawane na skale swiatowa. Nazwa Tuli nam sie od razu spodobala, bo brzmiala tak przytulasnie. Poza tym, wszyscy odnosili sie do moich nosidel "nosidelka uli" a ze moje nazwisko zaczyna sie na "t" postanowilismy nazwac firme Tuli
    W kazdym razie, zmienilismy nazwe na Tula, bo niestety nie bylismy w stanie opatentowac Tuli na Europe.. Ktos inny byl pierwszy

    Wiem, wiem... ze Tuli ladniej, i wierzcie, ze kosztowalo mnie to bardzo duzo nerwow, nawet lez
    Ale coz robic?!

    Firma moja jest dla mnie czyms tak cudownym, najwiekszym (profesjonalnym) marzeniem, najwieksza frajda!!! Moja energia i pasja rosnie z dnia na dzien i mam nadzieje, ze to widac.

    Tuli czy Tula, tak jak ktos zauwazyl wyzej, nosidelka, chusty i wlasciciel nadal ten sam (ta sama)

    Bardzo mi zalezy na tym, aby nasze wysilki zostaly zauwazone. Niczego nie kompromisujemy dla podwyzszenia sobie marzy! Wszystko co wchodzi w produkcje nosidla to doprawdy najlepszej swiatowej jakosci produkty (klamry, pasy, materialy). Drozszego kanwasu po prostu w polsce juz nie ma Tkaniny z wzorkami pochadza od kilku dostawcow i sa to swiatowej slawy projektanci. 3 wzory z nowej kolekji to Echino, gdzie za metr tkaniny placi sie w detalu ok 65zl. Za hurt wcale nie wychodzi az tak duzo mniej
    Poza tym, nosidełka Tula są szyte ręcznie w naszej wlasnej firmie w Polsce. Nie zlecamy wytwarzania produktów podwykonawcom, dlatego mamy pełną kontrolę nad ich jakością. Mozliwe, ze jestesmy jedyna taka firma na swiecie, bo inni albo w najlepszym wypadku zlecaja szycie w swoim kraju (polsce, usa) albo szyja w chinach/indiach, itd. Nie posiadamy linii produkcyjnych! Każdy wyrób jest naprawdę wykonany ręcznie przez jedną osobę od początku do końca.

    Jezeli bywacie w Bialymstoku, zapraszamy i chetnie pokazemy wam gdzie i w jakich warunkach, nasze produkty sa szyte

    Jeszcze raz dziekuje Wam bardzo za zainteresowanie zmiana nazwy i dziekuje za wszelkie wsparcia, mile recenzje i przyjemna, ciepla atmosfere na forum.

    Buzka
    Ulka
    www.babytula.pl
    Mama Amelki 18.12.2006, Julka 19.11.2008 i Leosia 20.03.2013

    Nosidełka Ergonomiczne & Chusty TULA :
    http://www.BabyTula.pl

  8. #28
    Chusteryczka Awatar taniuka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    2,969

    Domyślnie

    bardzo dziękuję powodzenia w zdobywaniu świata!
    marzec 2010 i kwiecień 2013

  9. #29
    Chustoholiczka Awatar modrooczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,853

    Domyślnie

    Gratuluję podziwiam i życzę sukcesów

  10. #30
    Chustomanka Awatar sharkah
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    pod Warszawą
    Posty
    745

    Domyślnie

    Ula - ja uwielbiam Tuli a nawet nie miałam pojęcia, że ono takie hand made w Polsce

    A że teraz będzie to Tula - przyzwyczaimy się

  11. #31
    Chusteryczka Awatar Kamila
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    2,562

    Domyślnie !

    Wszystko brzmi imponujaca! Serdecznie gratuluje konceptu! Nie omieszkam wspomniec o tak wspanialej produkcji zwiazanej z tym nosidlem na szwedzkim forum - Szwedzi uwielbiaja wszystko, co ma zwiazek z fair trade i ogolnie, wszystko co fair - bez jakiegos szalonego ganiania za pieniadzem i obnizania przez to jakosci produktu. Sama mam te same kategorie myslenia. W takim razie z jeszcze wiekszym wytesknieniem czekam na moje nosidlo
    Marcel 3 lata

  12. #32
    Chustoholiczka Awatar Limonka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5,448

    Domyślnie

    Ładnie to Ula opisałaś Powodzenia w dalszej realizacji marzeń i tych profesjonalnych i tych mniej profesjonalnych

  13. #33
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    Ula, a mnie się nowa nazwa podoba, bo:
    1. jest kobietą
    2. mi wyszło że to t-ula, więc też jest bardzo Twoja.

    Robisz piękne rzeczy, rozwijasz się, ja kibicuję bardzo mocno. Widziałam ostatnio nosidełko w Fartlandii w Białymstoku i dumna byłam, że leży sobie na półce Twój produkt.

    Brawo Tula! Ściskam.
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  14. #34
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie

    Ja też nie miałam pojęcia że całość to handmade
    Padam na kolana i podziwiam

  15. #35
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    327

    Domyślnie

    Uwielbiam Tuli/Tula!! Jestem od nich uzależniona! Mam już 3! Gratulacje Ula!

  16. #36

    Domyślnie

    Dziekuje dziewczyny. Jestescie kochane. Bardzo budujace sa te wasze komentarze! Buzka i pozdrawiam cieplusio!!!!!
    Mama Amelki 18.12.2006, Julka 19.11.2008 i Leosia 20.03.2013

    Nosidełka Ergonomiczne & Chusty TULA :
    http://www.BabyTula.pl

  17. #37
    Chustomanka Awatar misia83_83
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Wroclaw/Galway
    Posty
    699

    Domyślnie

    Z duma prezentuje swoje Tula na Irlandzkich placach zabaw I zdecydowanie zwracam nim uwage 'tubylcow' ))) Z jeszcze wieksza duma obwieszczam,ze pochodzi z POLSKI!

    Gratuluje z calego serca tak cudownie udanego produktu

  18. #38
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piła
    Posty
    34

    Domyślnie

    Wlaśnie przypadkowo trafiłam tutaj i....jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! To, że kocham nosidła Tula to już wiadomo od dawna, bo mieliśmy model balboa, a teraz czekam na swojego Toddlera ale nie wiedziałam, że składa się z tak dobrych materiałów i jeszcze wychodzą z rąk tak znanych projektantów Teraz będę z jeszcze większą dumą nosić swego dziecia w TULA

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •