Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: TATRY - tata w zielonej chuście z dzieciem na plecach :) około 15.08

  1. #1
    Chusteryczka Awatar cynthia
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    1,676

    Domyślnie TATRY - tata w zielonej chuście z dzieciem na plecach :) około 15.08

    Mam zdjęcie moja mama była od 10.08 do 16.08 w tatrach i widziała jednego chustotatę - nosideł było ponoć wiele ale chustę widziała jedną
    w dolinie pięciu stawów, tata zamotany w plecak z krzyżem w zielonej chuście, dziecie już całkiem sporawe i z tego co widzę to chyba jeszcze dwójka obok chodząca już duża (tyle widzę na zdjęciu - nie chce umieszczać go bo nie mam pozwolenia )

    moja mama była zachwycona ))
    Poznań w chuście zaprasza!!!

  2. #2
    Chustomanka Awatar kerstin200
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Poznań/Islandia
    Posty
    655

    Domyślnie

    fajowo
    to znaczy, ze ludzie wytrzymuja (i ich dzieci tez...) w wisiadłach w górach?! jak?

  3. #3
    Chustofanka Awatar decylia
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    359

    Domyślnie

    Ja też w Tatrach widziałam zatrzęsienie wisiadeł...

  4. #4
    Chustomanka Awatar kerstin200
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Poznań/Islandia
    Posty
    655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez decylia Zobacz posta
    Ja też w Tatrach widziałam zatrzęsienie wisiadeł...
    ale dawali w tym radę na poważnych szlakach, czy krotkie trasy w dolinkach? nie probowałam, ale bliska kolezanka miała wisiadło. i ona i dzidzius, jak twierdziła, męczyli się bardzo szybko. niecała godzina to chyba był maks, i to z wielkim, wilekim trudem

  5. #5
    Chusteryczka Awatar cynthia
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    1,676

    Domyślnie

    nie koniecznie w wisiadłach - bo mama mówi że widziała masę pięknych kolorowych takich jak ja miałam nieraz nosideł w testach - więc łudzę się że większość to były ergonomiki ))
    Poznań w chuście zaprasza!!!

  6. #6
    Chustofanka Awatar decylia
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    359

    Domyślnie

    Widziałam sporo wisiadeł na Nosalu i nad Morskim Okiem, więc chyba dawali radę w tym dłużej (fakt,że sami tatusiowie). I patrzyli na moją chustę z czymś w rodzaju wyższości...

  7. #7
    Chustomanka Awatar kerstin200
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Poznań/Islandia
    Posty
    655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez decylia Zobacz posta
    Widziałam sporo wisiadeł na Nosalu i nad Morskim Okiem, więc chyba dawali radę w tym dłużej (fakt,że sami tatusiowie). I patrzyli na moją chustę z czymś w rodzaju wyższości...
    no ba!
    toz to oczywista sprawa, tak nieprofesjonalnie, omotana szmatą - nie wypada na szlaku! takie górskie, modowe faux pas

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar szast.prast
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kerstin200 Zobacz posta
    no ba!
    toz to oczywista sprawa, tak nieprofesjonalnie, omotana szmatą - nie wypada na szlaku! takie górskie, modowe faux pas

    Eeee, zaraz z poczuciem wyższości?

    My byliśmy w Tatrach też w tym okresie, przez tydzień. W górach (też w Dolinie Pięciu Stawów) nosiliśmy w hybrydce Tullimy, wokół kwatery - w chuście. W górach nie widziałam żadnego wisiadła, za to mnóstwo turystycznych nosideł, tych ze stelażem, sporo miękkich i ze dwie chusty. Chusta jest na szlaku niewygodna, tragarz mokry, dziecię mokre, na przystankach trzeba się rozwiązywać, zawiązywać, dociągać, a nosidło wrzuca się, szast, prast i w drogę. Poza tym łatwiej załadować z drugiej strony plecak.

  9. #9
    Chustofanka Awatar decylia
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    359

    Domyślnie

    Przy intensywniejszym tempie tragarz jest zawsze mokry A plecak tachał mąż (fakt, że przez to pokaźny, ale przynajmniej nieśliśmy podobny ciężar ). I wcale nie ma takiej tragedii z odmotaniem, zamotaniem, albo może ja jestem już zaprawiona w bojach, jeżeli chodzi o ciągłe wyjmowanie i wkładanie naszej księżniczki W każdym razie było nam dobrze i wygodnie, a Wiki była bardzo zadowolona

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •