Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Pierwszy plecak

  1. #1
    Chustofanka Awatar decylia
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    359

    Domyślnie Pierwszy plecak

    Bardzo proszę o parę wskazówek...
    1. Wiązałam sama i kurcze te nóżki są chyba słabo odwiedzione i kolanka za nisko...ale ja nijak do nich nie sięgam. Macie może jakieś patenty na to? Czy na razie jestem skazana na motanie z czyjąś pomocą?
    2. Materiał przy karczku jest za luźno i rozluźnia się na etapie skręcania materiału. Co robię nie tak?




  2. #2
    Chustomanka Awatar czarna_zaba
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    1,144

    Domyślnie

    Gratuluję odwagi zamotania takiej drobinki. Zdecydowanie za mało materiału pod pupą, musisz go tam więcej upchnąć, tak nawet pod pępek, z mojego doświadczenia wynika że daje to lepszy rozstaw nóżek i ładniej wpadniętą pupę. Pasy ramienne prowadzisz do tyłu po materiale na pupie, nie po nóżkach, wtedy one przytrzymają dodatkowo materiał na pupie. Nierówno dociągnięte dolne krawędzie dały nierówne nóżki Z górną krawędzią nie pomogę, mnie jest wygodniej jak jej nie skręcam.

  3. #3
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Jak kończysz dociąganie, to jeszcze raz na samym końcu pociągnij górną krawędź od szyjki dziecka w swoją stronę - przy szyjce się łatwo luzuje w trakcie motania. I skręcaj poły do siebie,, nie od siebie bo się wtedy luzują

    i jak mnie pocieszała Mayka przy pierwszym plecaku - w miarę motania, ręce się wydłużają i łatwiej do pupy dziecia sięgnąć

    Brawo za pierwszy plecaczek!
    2 + 7 (2005-2018)

  4. #4
    Chustofanka Awatar decylia
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    359

    Domyślnie

    Dzięki, postaramy się w weekend spróbować znowu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •