Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 39 z 39

Wątek: Chusta na ślub:)

  1. #21
    Chustomanka Awatar moli1978
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,274

    Domyślnie

    żeby mieć pretekst do kupienia zary she to ja bym nawet ślub wzięła chętnie.... tylko że mam już męża
    syn 2007, córka 2010, syn 2016 Mamine na fb PituPitu

  2. #22
    Chustoguru Awatar Winoroslinka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    miejsce wymarzone
    Posty
    6,656

    Domyślnie

    ja bym tam meza w chuste nie ubierala. Mąż w garniturze (no tak zakładam i chusta jakos mi nie grają. No i też sie pogniecie.
    Jesli suknia ma byc ecru to jednak bym pomyslala nad lekkim ale jednak kontrastem. Dobrać ecru do ecru z różnych źródeł jest bardzo ciezko i jest spore prawdopodobienstwo ze odcienie beda sie różnić a to wyglada tak sobie.
    Moze cos pod kolor dodatków?
    i tez optuje za kółkową (wiem wiem nie dogadujesz sie na razie ale moze jakaś mama "kółkowa" z okolic pomoże? - wyglada to bardziej elegancko niz wiązana i jest wygodniejsza. Weź pod uwage co bedzie jak nagle maluch bedzie chcial wyjsc z chusty..
    E. 2009

    "Prawda nie leży pośrodku, tylko leży tam, gdzie leży" W.Bartoszewski

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moli1978 Zobacz posta
    żeby mieć pretekst do kupienia zary she to ja bym nawet ślub wzięła chętnie.... tylko że mam już męża
    to musisz jakieś "odnowienie ślubów" zorganizować, to chyba nawet modne jest

  4. #24
    Chustofanka Awatar mynia
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    329

    Domyślnie

    Zara she... piękna jest. niepodważalnie. Ale ze względu na suknię, i szybkość wiązania wybrałabym kółkową Pamiętaj że mała wcale nie będzie taka maleńka

  5. #25
    Chustopróchno
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    10,698

    Domyślnie

    na własnym ślubie miałam kółkową jedwabną wypożyczoną od Vombati
    zdjęcia są u niej na stronie

  6. #26
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Beskid Niski
    Posty
    5,289

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Winoroslinka Zobacz posta
    Jesli suknia ma byc ecru to jednak bym pomyslala nad lekkim ale jednak kontrastem. Dobrać ecru do ecru z różnych źródeł jest bardzo ciezko i jest spore prawdopodobienstwo ze odcienie beda sie różnić a to wyglada tak sobie.
    Moze cos pod kolor dodatków?
    też tak myślę. poza tym kontrastowy kolor chusty i... kwiatów? kapelusza? kwiatów we włosach? butów? ożywią jednokolorowy zestaw. i będzie świetnie wyglądał na zdjęciach

    kółkowa pewnie wygodniejsza. i wyobrażam sobie tylko wiązanie na biodrze, będzie młodej wygodniej się rozglądać
    2007, 2009, 2016

  7. #27
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,820

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ane Zobacz posta
    też tak myślę. poza tym kontrastowy kolor chusty i... kwiatów? kapelusza? kwiatów we włosach? butów? ożywią jednokolorowy zestaw.
    popieram w całej rozciągłości. Do tego - jeślibyś się zdecydowała na kółkową od Vombati - może do kontrastowej chusty ogon z materiału Twojego ubrania? No, pewnie sama Vombati najlepiej by Ci doradziła.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  8. #28
    Chustoguru Awatar Winoroslinka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    miejsce wymarzone
    Posty
    6,656

    Domyślnie

    dawaj zdjecie planowanych dodatków/kwiatów, zaraz Ci tu dziewczyny wynajda super pasującą chustę
    E. 2009

    "Prawda nie leży pośrodku, tylko leży tam, gdzie leży" W.Bartoszewski

  9. #29
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Wiecie co mój M. jeszcze nie mąż się ze mnie śmieje "jeszcze suknia nie wybrana i nic w zasadzie a Ty pierwsze co myślisz jaką chustę założyć"
    Chciałam dodatki w różu, bo lubię takie dziewczęce sukienki. Pomyślałam przez moment o Rosalindzie bo ogólnie ta chusta mi się spodobała a na lato chciałam się w len zaopatrzyć

  10. #30
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Mogę dopisać że podobają mi się sukienki w stylu lat 50 coś takiego jak poniżej
    http://www.poshgirlvintage.com/weddi...sses-c-16.html

  11. #31
    Chusteryczka Awatar hexi
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,349

    Domyślnie

    do tych sukienek to mi pink silk mille pasuje


    DB PBC

  12. #32
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,820

    Domyślnie

    może nowy limit konopkowy nati się nada?
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  13. #33
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    ja klasyczna jestem....z wiazanek to millefiori pink, romby rózowe jedwabne ewentualnie,ale raczejchyba jednak romby nie....mille.....a najbardziej to elipsy kaszmirowo jedwabne no i zare she, albo jeszcze była taka z bawełnny biała....zapomniałam jaka....

    z kółkowych....jedwabna oopa li i tylko.

  14. #34
    Chustomanka Awatar horpyna
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Zielone Płuca Polski
    Posty
    1,432

    Domyślnie

    białe dmuchawce nati, jedwbie ellevila, rosalinda..

    Na ślubie znajomych miałam lilie rosenquartz didka, na inny ślub poszłam z Gabi zamotaną w grafitowe SP
    Gabuszka (02.2010) i Wituś (02.2013)

  15. #35
    Chustoholiczka Awatar Bonita
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    4,117

    Domyślnie

    A ja się wyłamię.... bo ja bym na własny ślub nie wzięła dziecka w chuście w ogóle. Przede wszystkim sukienka, która będzie miała zamki, czy jakieś dodatki, cokolwiek co może chustę pozaciągać. Po drugie to będzie maj, podejrzewam że się zapocicie i Ty i dziecko. Po trzecie jak ktoś już wspomniał - w wiązance pognieciesz swoją suknię i strój dziecka. Po czwarte - moim skromnym zdaniem panna młoda z dzieckiem w chuście będzie wyglądać dziwnie, a całą stylizację będzie naprawdę trudno skomponować żeby wszystko grało. Ślub zawiera się między dwojgiem kochanków, dziecko jakby nie gra tu roli. Przy chrzcinach chusta jest IMO inna, bo to dzień tego dziecka. A ślub.... Hm.... Ale to moje prywatne zdanie.
    Basia 29/08/2009 Jacuś 15/08/2012

    Bycie położną grozi tym, że pęknie ci serce, ale to nic złego,
    ponieważ wydostanie się w ten sposób mnóstwo miłości.
    Staniesz się dzięki temu lepszą położną. [Stephen, mąż Iny May Gaskin]


  16. #36

    Domyślnie

    no ja abym tez takiej pięknej kiecki chustą nie zakryła, a dziecię oddała babciom i dziadkom pod opiekę na czas ceremonii, 10 mcy to i tak wiek eksploracji, więc chyba córa wolałaby z kolanek na kolanka się poprzenosić i wszystko oglądać, niż schowana w chuście siedzieć

    zdradź nam czy się na coś zdecydowałaś; sukienki cudowne wybralaś

  17. #37
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Zdecydowałam się na chustę ale ale na sesję zdjęciową, bo babcie i starsza siostra zapowiedziały porwanie dziecka Zdjęcia chętnie wam pokażę.. w maju. Sukienka na której stanęło w tym momencie jest chusto współpracująca, naprawdę!

  18. #38
    Chustoguru Awatar Winoroslinka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    miejsce wymarzone
    Posty
    6,656

    Domyślnie

    besiu weź pokaż suknie!!!
    E. 2009

    "Prawda nie leży pośrodku, tylko leży tam, gdzie leży" W.Bartoszewski

  19. #39
    Chustomanka Awatar martajotka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    podpoznańska Szreniawa
    Posty
    610

    Domyślnie

    ja się zgadzam z Mamą BAsi.
    Oczywiścei można sobei dobrać chustę do sukni, ale jednak ślub to związek między dwoma osobami (nawet jeśli tym trzecim jest ukochane wspólne dziecko).
    I lepiej nie wprawiać księdza/ urzędnika w konsternację :0
    Marta, mama świetnych dzieciaków: Igora i Ani

    W Poznaniu też nosimy!

    Nasz wytapetowany świat

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •