Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Little Penguin znacie?

  1. #1
    mamru
    Guest

    Domyślnie Little Penguin znacie?

    www.littlepenguin.pl
    polskie pieluszki wielorazowe, no ładne nie powiem, i cena sympatyczna 68zł za kieszonkę one size z aksamitem bambusowym i wkładem chłonnym to nie tak źle, co dziewczyny? ciekawe jak się sprawdzą, ale się na razie nie skuszę, ale może któraś z Was już ma?

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar morepig
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Birmingham/UK
    Posty
    3,859

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    www.littlepenguin.pl
    polskie pieluszki wielorazowe, no ładne nie powiem, i cena sympatyczna 68zł za kieszonkę one size z aksamitem bambusowym i wkładem chłonnym to nie tak źle, co dziewczyny? ciekawe jak się sprawdzą, ale się na razie nie skuszę, ale może któraś z Was już ma?
    ja się wybieram w odwiedziny do nich bo one chyba z wawy są

    pocketsfullofmemories.co.uk - Life & Kids Photography
    i na fb
    kolorowe śniadania - dopudelka i na fb

  3. #3

    Domyślnie

    a mnie zaintrygował opis "ręcznie szyte". To co, dziewczyny "igły w ręce i jedziemy"?

  4. #4
    Chustomanka Awatar tonya
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    743

    Domyślnie

    z wyglądu bardzo thristies przypominają może się skuszę na jedną
    Beata mama Grzesia (30/03/96) Ani (14/08/07) i Jasia (16/10/09)

  5. #5
    Chusteryczka Awatar Aloha
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,979

    Domyślnie

    Super, ze tak prężnie ruszyła polska produkcja pieluszek. W tym roku trochę sklepów z polskimi pieluszkami wystartowało Ciekawe, czy autorka jest też forumką? A co do ręcznego szycia to na pewno autorzy mieli na myśli szycie w warunkach domowych, taki handmade jak u nas na forum. Ja życzę powodzenia, z buźki właściciele przesympatyczni

    http://tycity.pl/index.php?option=co...id=10&Itemid=5



  6. #6
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    2,614

    Domyślnie

    śliczne logo, przejrzysty sklep, fajnie wyglądające, kolorowe pieluchy... oj, szkoda, że na koncie pusto !

  7. #7
    Chustofanka Awatar myszka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    470

    Domyślnie

    O jak miło! Ktoś mój sklepik zauważył
    Bardzo Wam dziękuję za tyle ciepłych słów. Ostatnio rzadko na forum zaglądam ....
    To pieluszkowe szaleństwo prawie cały czas mi pochłania... Ale jak najbardzie czuję się forumką (forum mnie natchnęło, żeby zacząć szyć pieluszki. Yetta przede wszystkim ).
    Co do szycia ręcznego, to chciałam jakoś przetłumaczyć na polski 'handmade', ale chyba faktycznie nie najlepiej wyszlo. Ręcznie nawet nie umiem szyć. Ostatnio, jak mój M chciał, żeby mu guzik do spodni przyszyć, to okazało się, że nie posiadam czegoś takiego, jak igła do szycia probowala nawet taką do maszyny przyszyć ten guzik (ręcznie), ale okazuje się, że tak sie nie da
    Ostatnio edytowane przez myszka ; 13-01-2011 o 12:25
    littlepenguin.eu - pieluszki wielorazowe handmade, akcesoria, chusty

  8. #8
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez myszka Zobacz posta
    O jak miło! Ktoś mój sklepik zauważył
    Bardzo Wam dziękuję za tyle ciepłych słów. Ostatnio rzadko na forum zaglądam ....
    To pieluszkowe szaleństwo prawie cały czas mi pochłania... Ale jak najbardzie czuję się forumką (forum mnie natchnęło, żeby zacząć szyć pieluszki. Yetta przede wszystkim ).
    Co do szycia ręcznego, to chciałam jakoś przetłumaczyć na polski 'handmade', ale chyba faktycznie nie najlepiej wyszlo. Ręcznie nawet nie umiem szyć. Ostatnio, jak mój M chciał, żeby mu guzik do spodni przyszyć, to okazało się, że nie posiadam czegoś takiego, jak igła do szycia probowala nawet taką do maszyny przyszyć ten guzik (ręcznie), ale okazuje się, że tak sie nie da
    No w każdym razie zapraszam do mojego sklepu - PULe we wzorki ostatnio zdobyłam
    post 176
    http://www.chusty.info/forum/showthr...t=38759&page=9

  9. #9
    Chustofanka Awatar myszka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    470

    Domyślnie

    Magda1980, już nic wiecej nie pisze Przepraszam
    littlepenguin.eu - pieluszki wielorazowe handmade, akcesoria, chusty

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •