Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Pytanie o przewijak drewniany

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    313

    Domyślnie Pytanie o przewijak drewniany

    Zada łam to pytanie na wszyscy o wszyscy ale było zero odzewu. To chyba lepsze miejsce.
    Pytam czy możecie polecić dobry przewijak, drewniany, bez obicia na łóżeczko? Miałam taki typowy przewijak, nakładka, gąbka otoczona ceratką ale był beznadziejny, podarł się bardzo szybko. Być może niedługo będę potrzebować kolejnego i marzy mi się taki w formie nakładki na typowe łóżeczko ale zwykły drewniany, najprostszy jaki może być. Nie chcę już patrzeć na podartą ceratkę. Czy możecie coś polecić. W ikei są podobne ale w formie stoliczka ja chciałabym tylko nakładkę. Dzięki za ewentualne propozycje.

  2. #2
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    ja też miałam podarty i po prostu zerwałam starą folię, kupiłam grubszą ceratę na stół i sama obkleiłam na nowo przewijak. Tylko gąbkę musiałam wyrównać i jest bez zabezpieczeń z boków.
    Tak piszę, gdyby Ci akurat takie rozwiązanie też przypasowało
    2 + 7 (2005-2018)

  3. #3
    Chusteryczka Awatar Gertruda
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Las koło Łodzi
    Posty
    2,701

    Domyślnie

    Ja chcę kupić sklejkę w odpowiednim rozmiarze i tyle.
    Starszy 18.12.2008 Młodszy 02.01.2011

    Podpisz się i ratuj maluchy!!!!

  4. #4
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    313

    Domyślnie

    Stary przewijak też ratowałam, ale chciałabym zwykły prosty drewniany, na którym położe po prostu kocyk lub ręcznik. Szkoda mi wydawać 60 zł na badziew, który nie ujedzie nawet kilku miesięcy. Z tą sklejką to niegłupi pomysł. Może namówię męża .... a może mozna gdzieś dostać taki.

  5. #5
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Berlin/Lodz
    Posty
    111

    Domyślnie

    My zeszlifowalismy stara duza stolnice, potem potraktowalismy ja olejem ochronnym (takim jak do drewnianych blatow kuchennych) i mam teraz super-ekologiczny i naprawde ladny przewijak na pralke
    ****
    Gosia

    Alizée Nicole (12.11.2003)
    Lara Katharina (11.11.2010)

  6. #6
    Chusteryczka Awatar lemniscus
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,777

    Domyślnie

    ja robiłam co prawda na komode przewijak ale myśle ze na łóżeczko też ci zrobią w sklepach gdzie robią meble (przycinaja , robia szafy wnekowe z plyt itd)
    i nie wychodzilo to jakos strasznie drogo a mialam dokladnietaki jak chcialam
    Maja 16.08.2009
    Pola i Lena 04.06.2013

  7. #7
    Chustoguru Awatar odynka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    odiland
    Posty
    7,861

    Domyślnie

    ja mam prosty i drewniany ale... nie na łózeczko ale jako osobny mebel z Ikea polecam
    Wataha: Nelly: 14/06/2007 Lilly i Zuzka: 15/09/2010

    http://zakamarek.eu - targowisko rzeczy różnych
    http://shewolf-foto.blogspot.com - moja pasja

    2014 będzie nasz!

  8. #8
    Chustomanka Awatar anitanelka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Konin
    Posty
    785

    Domyślnie

    Ooooo, temat dla mnie... ja tez taki chiałam, ale te które widziałam to ok 200zl, za duża jak dla mnie. A te ceratowe mi nie przeszkadzają, tylko chciałabym coś szerszego a one wszystkie wąskie




  9. #9
    Chusteryczka Awatar Sania
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Tychy/Katowice
    Posty
    1,726

    Domyślnie

    Ja po prostu zakupiłam kawałek deski w Obi - przycinają na taki wymiar jak chcesz i oklejają boki. Po czym przykręciłam kątownikami do szafki. Myślę, że na łóżeczko możnaby coś podobnego zrobić, tyle, że nie przykręcać.

    Doradczyni Noszenia ClauWi®

  10. #10
    Chustofanka Awatar mila
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    428

    Domyślnie

    Ja na tą górę od przewijaka uszyłam nowe "poszycie" z ceraty z jyska i eksploatowane ok 8 miesięcy nie popękało także okazało się lepsze od oryginalnego

  11. #11
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    313

    Domyślnie

    Dziewczyny dziękuję za pomysły. Na pewno skorzystam z Waszych rad, może zamówię taki przewijak u stolarza, albo wykorzystam pomysł ze stolnicą bo jest rewelacyjny. Dziękuję raz jeszcze.

  12. #12
    Chustomanka Awatar mama-donna
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Dania-Løsning, Polska-Kędzierzyn-Koźle/Nysa
    Posty
    993

    Domyślnie

    Ja miałam taki gotowy z jakiegoś sklepu w necie za chyba 45 zł i nic się na nim nie podarło, ale na ceracie zawsze coś miałam bo cerata taka zimna bleahhh.
    Julia 26.02.2010 Miron 16.03.2013


  13. #13
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    313

    Domyślnie

    Znalazłam w necie taką stolnicę tylko sie zastanawiam czy nie będzie trzeba jej trochę przerobić. http://sklep.wojdrew.pl/stolnica-jed...duza-p-18.html

  14. #14
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    hej my z zona mamy drewniany przewijak marki smart. uzywamy od pol roku nie mam zastrzezen.

  15. #15
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    2

    Domyślnie ścienny drewniany przewijak

    my z zona mamy drewniany ścienny przewijak marki smart - uzywamy od pol roku . Nie mam zastrzezen.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •