Pokaż wyniki od 1 do 20 z 62

Wątek: Do przeciwniczek WOMAR-a

Mieszany widok

  1. #1
    Chustomanka Awatar ALiA
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,252

    Domyślnie Do przeciwniczek WOMAR-a

    Hej,hej dziewczyny!Wróciłam po długiej nieobecności-miałam małe turbulencje życiowe.Pisałam wam o moich chustoporażkach.Na szczęście to już przeszłość Maluszek spokojnie daje się zachustować
    A teraz do tematu.Posiadam chistę WOMAR-owską. Jest to prezent. Sama pewnie kupiłabym inną,ale niestety mam troszkę pokręconą sytuację i nie mam jak. I noszę w tym WOMAR-ze,który wcale nie jest taki zły.Fakt-nie umywa się do chust markowych,miękkich i fajnie się dociągających. Ale po setnym praniu,prasowaniu i wielu próbach staje się całkiem znośna. Maluch co prawda woli zdecydowanie MT i jak tylko będę mieć możliwość to takowe mu sprezentuje,ale póki co nieźle sobie radzimy. Chusta wizualnie prezentuje się ładnie i nieźle się dociąga.Nie jestem specem i pewnie wiele mi brakuje do dobrego wiązania,ale mały nie narzeka. Także WOMAR nie jest taki strasznie zły I żeby nie było-nie jestem jakimś ukrytym marketingowcem,który chce was przekonać,bo są tu dwie mamy,które mnie poznały i wiedzą jak jest
    Pozdrawiam was

  2. #2
    Chustofanka Awatar Mamusiaanusia
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    444

    Domyślnie

    Hej, hej!
    Cieszę się, że udało Ci się zachustować maluszka!
    A można prosić jakąś fotkę Twojej chusty?



  3. #3
    Chustomanka Awatar ALiA
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,252

    Domyślnie

    Dzisiaj już jej nie obfocę,ale jutro jak najbardziej.Wrzucę maluszka i poproszę męża o cyknięcie fociaka Małego chustuję tylko w podwójnym X inaczej mi się nie daje,ale lepsze to niż nic chyba inne wiązania mi nie wychodzą,dlatego się denerwuje

  4. #4
    Chusteryczka
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,856

    Domyślnie

    fajnie, że się chustujecie, ale ja mam dreszcze na sam dźwięk slowa womar
    Live, Love, Enjoy Life! Always.

  5. #5
    Chustomanka Awatar ALiA
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,252

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aneczka Zobacz posta
    fajnie, że się chustujecie, ale ja mam dreszcze na sam dźwięk slowa womar
    Ja te miałam jako posiadaczka dwóch "cudownych" nosidełek których nie używałam i poszły w świat. Jeszcze wtedy nie myślałam o chustowaniu,ale te wisiadła wprawiły mnie w osłupienie-jak w tym nosić??A chusta naprawdę nei jest tragiczna

  6. #6
    Chustomanka Awatar dominika79
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    1,384

    Domyślnie

    potwierdzam potwierdzam

    kolorystycznie ALi chusta jest prześliczna. Macałam ją jeszcze przed praniem i prasowaniem i faktycznie bardzo sztywna ale wzór.. bardzo mi się podoba
    H- 28.06.2008 r., M -05.06.2001 r.


    mojdom13.blogspot.com

    http://http://www.chusty.info/forum/...ad.php?t=46784pieluszki wielorazowe

    ---> w razie zapchania skrzynki pw---> dosr@poczta.wp.pl

  7. #7
    Chustoholiczka Awatar Padthai
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Wrocław, Kłodzko
    Posty
    3,204

    Domyślnie

    ALiA prowokacyjnie zaczelas - znaczy sie pogmeralas kijem w chustoforum hehehe no i sie narobilo. Womar dziala tutaj jak plachta na byka. Co sie dziwic. Firme trudno lubic. Wisiadelka, "podjazdy" na forach oraz art. z psuedo-naukowe o noszeniu, ale... jak widac nawet ta firma nie oparla sie chustom - znaczy podaza we wlasciwym kierunku. Mam nadzieje, ze to trwala tendencja.
    Fajnie, ze pojawila sie recenzja chust Womaru. Warto wiedziec. Sama nosilam w Infancie elastycznym, kupila z ciekawosci i posluzyl mi jakies pol roku
    Tomek (III.07) Asia (X.09)

    Doradca po kursie średniozaawansowanym Die Trageschule® Dresden
    http://fotelik.blox.pl/html

  8. #8
    Chustofanka Awatar claribell
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Kraków / Czaniec
    Posty
    413

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Padthai Zobacz posta
    ALiA prowokacyjnie zaczelas - znaczy sie pogmeralas kijem w chustoforum hehehe no i sie narobilo. Womar dziala tutaj jak plachta na byka. Co sie dziwic. Firme trudno lubic. Wisiadelka, "podjazdy" na forach oraz art. z psuedo-naukowe o noszeniu, ale... jak widac nawet ta firma nie oparla sie chustom - znaczy podaza we wlasciwym kierunku. Mam nadzieje, ze to trwala tendencja.
    Fajnie, ze pojawila sie recenzja chust Womaru. Warto wiedziec. Sama nosilam w Infancie elastycznym, kupila z ciekawosci i posluzyl mi jakies pol roku
    I jeszcze nazywa swoje wisiadełka nosidłami ergonomicznymi.

    A tak szyje moja Mama :* - www.efartuchy.pl

  9. #9
    Chustoholiczka Awatar Padthai
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Wrocław, Kłodzko
    Posty
    3,204

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez claribell Zobacz posta
    I jeszcze nazywa swoje wisiadełka nosidłami ergonomicznymi.
    wlasnie, co nie jest jedynym naduzyciem tej firmy
    Tomek (III.07) Asia (X.09)

    Doradca po kursie średniozaawansowanym Die Trageschule® Dresden
    http://fotelik.blox.pl/html

  10. #10
    Chustomanka Awatar ALiA
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,252

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Padthai Zobacz posta
    wlasnie, co nie jest jedynym naduzyciem tej firmy
    No gdybym wiedziała to pewnie bym nie poruszą tego tematu,nawet bym się nie przyznała,,że mam WOMARA,ale nie siedzę w tym tak głęboko jak wy,więc po prostu opisałam wam mniej więcej jak się nosi w mojej chuście.

  11. #11
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Padthai Zobacz posta
    wlasnie, co nie jest jedynym naduzyciem tej firmy

    no, ja swego czasu znalazłam ich całą listę - wywaliłam wszystko w stosownym wątku na forum ale na gazecie.pl bo tam akurat był taki temat

    http://forum.gazeta.pl/forum/w,44603...drych_mam.html


    i od tamtego czasu zmieniło się tylko to, że chusta którą mam na testach jest faktycznie skośnokrzyżowa - a przynajmniej moje oko i lupa potwierdzają że splot jest identyczny z bebelulu rapalu (bo to jedyna taka jednobarwna chusta w mojej kolekcji do której mogłabym porównać tę, żeby zobaczyć czy faktycznie jest identyczne. Może zmienili dostawcę materiałów a może ja wtedy źle się dopatrzyłam (jeśli tak, to nie wstydzę się przeprosić ich za niesprawiedliwy osąd - BTW nadal od firmy Womar nie dostałam odpowiedzi, w której oni przeprosiliby mnie za chwile grozy jakie przeżyłam z ich wisiadłem)
    A! no i faktycznie pani z Womaru skontaktowała się w końcu (po dłuuugim czasie od targów) - efekt: chusta do testów.

    Ja nadal mam alergię na tę nazwę ale cieszę się, że coś się zmienia - nie od razu Kraków zbudowali wiec może, za kilka lat i po kolejnym udanym ergonomiku, uznam, że wybaczyłam...

  12. #12
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Padthai Zobacz posta
    ALiA Sama nosilam w Infancie elastycznym, kupila z ciekawosci i posluzyl mi jakies pol roku
    właśnie, jeszcze jedno - ona jest taka jakby ... nie wiem jak to określić... taka nieco "elastyczna" - chodzi mi o to, że tak się jakoś "elastycznie dociąga", na prawdę dziewczyny nie wiem jak to określić... bardzo mi się to podoba.

    Jeśli ktoś jest w Warszawy i miałby ochotę pomacać, to będę ją miała na spotkaniu jutro (środa) - najprawdopodobniej w klubie stacyjkowoo godz. 17.00 - aktualne dane w wątku http://forum.chusty.info/forum/showt...34198&p=852866 w ostatnich postach. Zresztą razem z kilkoma innymi chustami.
    Myślę, że łatwiej będzie sobie wyrobić zdanie na jej temat i może ktoś mi pomoże znaleźć właściwe słowo na jej tę "elastyczność nieelastyczną"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •