Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 198

Wątek: mei tai by pani olo

Mieszany widok

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar v
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    jakby Warszawa
    Posty
    3,301

    Domyślnie mei tai by pani olo

    niedawno jeden piekny MT by pani olo ruszyl do testow, a ja uzywam jednego od ponad dwoch miesiecy, wiec zaczne

    recenzja bedzie o pasach

    pani olo nasz egzemplarz troszke szyla wg mojej sugestii, wiec mam mam model z daleko i porzadnie wypelnionymi pasami, i to najbardziej stanowi u nas o wygodzie nosidla - poniewaz pasy sa wg mnie najwazniejsze w mt i taki typ, jaki dostalam, najbardziej mnie satysfakcjonuje

    corke nosze juz wylacznie na plecach i daaaleko wypelniony pas stanowi dodatkowe wsparcie dla nozek wystajacych z panelu, a zarazem powieksza nosidlo o rozmiar

    dalekie wypelnienie daje tez to, ze
    1) zwyczajnie jest wygodniej dziecku - nic nie ma szans sie zrolowac i wrzynac
    2) rodzicowi szybciej i sprawniej sie wiaze

    moment krzyzowania pasow pod pupa dziecka uwazam za kluczowy dla wygodnie zawiazanego mt i moge z czystym sumieniem powiedziec, ze to najwygodniejszy mt, jakiego mialam (rownie wygodny byl 4 me tylko melkaj, ale melkaj byl z zupelnie innego materialu - sprezynujacego wrecz)

    calosc nie budzi zastrzezen - porzadna, staranna, rzetelna robota
    nieuzywany kapturek mozna fiikusnie zawiazac troczkami
    full profeska: jest metka, sa ozdobione na koncach pasy oraz torebka na nosidlo

    naprawde nosidlo godne polecenia, wiec polecam!
    Ostatnio edytowane przez v ; 08-08-2010 o 01:30

  2. #2
    Chustofanka Awatar pani_olo
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Bielany
    Posty
    490

    Domyślnie

    wielkie ukłony i podziękowania
    długość wypełnienia we wszystkich moich MT jest taka sama. Różnice można mierzyć dosłownie w milimetrach
    Ostatnio edytowane przez pani_olo ; 09-08-2010 o 21:27

  3. #3
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    no cóż zapisałąm się do testów chyba tylko po to żeby się przekonac że tylko chusty i już
    i nic z tego....
    wpadłam a wszystko przez pasy o których tak fajnie napisała va
    przez ostani tydzień porównywałam MT bardzo rózne i te pasy dystansują inne, dla mnie ogromna zaleta jak dziecko po 2h noszenia nie ma śladów od pasów pod kolankami
    kolorowe paski przypadły mojemu mężowi do gustu bardzo i poprosił o MT dla siebie
    dziei instrukcji mocowania troczków dziecię smacznie spało podczas gdy ja robiłam zakupy i z niechęcia ogromną oddaję go dalej

    jedyny minus dla mnie to torebka na MT miała za krótki pasek i nie mogłam go przwiesić przez pierś

    dziękuję za możliwość testowania i rozstania nadszedł czas ehh.....

  4. #4
    Chustofanka Awatar pani_olo
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Bielany
    Posty
    490

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za opinię
    Torebkę muszę wytłumaczyć, ponieważ była to pierwsza moja, postaram się szyć dłuższe paski.
    Ostatnio edytowane przez pani_olo ; 03-03-2013 o 21:31

  5. #5
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Używam MT by pani_olo już ponad 2 tygodnie - więc chyba już pora na recenzję.
    nie wiem od czego zacząć, więc zacznę od początku...

    Chustuję mojego maluch od urodzenia - już 9 miesięcy (najpierw elastyk, potem chusty tkane - istny szał wzorów i kolorów).
    Koleżanka zapoznała mnie z Mei Tai (również z chustami), tylko raz miałam je na sobie - rewelacja - szybko się wiąże i jest równie wygodne jak chusta.
    Jak przystało na chusto-maniaczkę zamarzyłam o własnym MT. Ceny mnie przeraziły(200 - 400 zł!), ale natrafiłam na MT by pani_olo w przystępnych cenach.
    Pomyślałam, że pierwsze MT nie musi być z najwyższej półki, bo zawsze jest ryzyko, że dziecku się nie spodoba i będzie tylko zawalać w szafie.
    Zamówiłam MT u pani_olo przez Internet korzystając z jej bloga. Razem ustaliłyśmy fason i kolor materiałów.
    Dosłownie po kilku dniach miałam MT u siebie. Muszę przyznać, że byłam mile zaskoczona. Kolory okazały się fantastyczne, o wiele ładniejsze niż na fotkach. Całe MT starannie uszyte. Co do pasów - jak dla mnie są dobrze wypełnione, nic bym w tym temacie nie zmieniała. Woreczek - przydatny do przechowywania.
    Kilka prób zawiązania synka i pierwszy spacer... super, dzieciaczek "zasmakował" w MT - dosłownie - miętolił go pysiaczkiem i po 15 min. zasnął (co praktycznie się nie udawało w chustach).
    Oczywiście pochwaliła się koleżance - jej również "moje" MT się spodobało, nie miała zastrzeżeń (po prostu jej ufam - bo jest bieglejsza w tym temacie).
    Bez wahania - polecam wszystkim MT by pani_olo
    Teraz chusty odpoczywają, a z MT jestem bardzo zadowolona. Co więcej - zamawiam kolejne MT u pani_olo
    Jest tylko jeden minus - zawsze nadchodzi czas, że trzeba dzieciaczka wyjąć z MT.

    PS. w najbliższym czasie postaram się dodać zdjęcia
    póki co MT można zobaczyć tu: http://paniolos.blogspot.com/2010/08...turkusowy.html
    (jeszcze się suszy... ale i tak jest uroczy)
    i jeszcze coś... świetnie się pierze i prasuje - naprawdę uszyty z dobrego materiału.

    Dziękuje i pozdrawiam,
    icywind

  6. #6
    Chusteryczka Awatar anoli85
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Żory
    Posty
    1,862

    Domyślnie

    testowałam pięknego miecia jak dla mnie jest idealny, pasy są super takie grubo wypełnione mięciutkie wysztko uszyte precyzyjnie dokładnie super ozdobione super się w nim nosiło, dziecko też zadowolone za każdym razem zasypiało hehe dziękuje za możliwość testowania i pozdrawiam

  7. #7
    Chusteryczka Awatar Wika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,694

    Domyślnie

    Czas na moją spóźnioną recenzję. Podziękowania dla Pani Olo za miły kontakt, porady,ekspresowe uszycie i wysyłkę. Miecio przepiękny i cudnie pachniał Pasy są świetne,nic nie uwiera, wyparł chustębo plecak nie wychodził a tu tak. Szyty na dwie córy,ale Marta tylko korzysta i śpi sobie zawsze. Testowałam DROGIE ABC,ale się nie umywa do mojego Miecia. Dziękuję Pani Olo! Polecam w 100%

  8. #8
    Chustofanka Awatar pani_olo
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Bielany
    Posty
    490

    Domyślnie

    Dziękuję, dziękuję kochane!
    mimezis, dziękuję, na pewno sobie na blogu po świętach umieszczę!
    A i Wesołych Świąt Wam wszystkim życzę!!

  9. #9
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pani_olo Zobacz posta
    A i Wesołych Świąt Wam wszystkim życzę!!
    wzajemnie oby Nowy Rok był dla nas wszystkich bardzo mietkowo owocny
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  10. #10
    Chusteryczka Awatar Wika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,694

    Domyślnie

    A oto fotki, w końcu ktoś nam cyknął:



    Hania (02.10.2008)
    Marta(03.12.2009)
    Ludwik (16 10.2013)


  11. #11
    Chustofanka Awatar pani_olo
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Bielany
    Posty
    490

    Domyślnie

    Śliiiicznie!!

  12. #12
    Chustomanka Awatar mamaHani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,023

    Domyślnie

    bardzo ładne, jaki jest przedział rozmiarowy takiego MT? (chodzi o mamę i tatę)

  13. #13
    Chustofanka Awatar pani_olo
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Bielany
    Posty
    490

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamaHani Zobacz posta
    bardzo ładne, jaki jest przedział rozmiarowy takiego MT? (chodzi o mamę i tatę)
    pasy górne mają do 230 cm, przy motaniu na plecach to rozmiar 50 dał radę. (większych noszących jeszcze nie miałam ) długość pasa biodrowego jest do ustalenia, żeby za bardzo się nie majtał

  14. #14
    Chusteryczka Awatar mamaija
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2,070

    Domyślnie

    OT-( ale musze napisaćale cudne fotki Mimezis!!!!!slicznosci -córeczka i ten malutki MT- idealnie do siebie pasują- urzekajace! Pani Olo-gratuluje talentu.
    Ostatnio edytowane przez mamaija ; 01-01-2011 o 16:23

  15. #15
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    JESTEM ZAKOCHANA W SWOIM NOWYM MIETKU!!!

    Ciut więcej piszę tutaj: http://chusty.info/forum/showthread....75#post1230975

    Pasy świetnie wypełnione, tkaniny piękne i dobrej jakości (duży wybór!), dobrze się nosi . W zasadzie nie czuje się ciężaru dziecka (a mój 6-miesięczniak waży już 10,2 kg!).

    Wszystkim bardzo polecam!

    Edit:
    P.s. Polecam chustki na głowę w kolorystyce mietkowej . Inne gadżety też - Ola wszystko uszyje . (Prawda, Olu? )
    Ostatnio edytowane przez Pat ; 28-05-2011 o 16:01

  16. #16
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta
    JESTEM ZAKOCHANA W SWOIM NOWYM MIETKU!!!
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  17. #17
    Chusteryczka Awatar Wika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,694

    Domyślnie

    A propos hybrydy- się pochwalę naszą nową, piękną! Bardzo starannie wykonana, regulacja panelu w pionie i poziomie bardzo pomysłowa. Dziękuję, Olu!!!!

    Hania (02.10.2008)
    Marta(03.12.2009)
    Ludwik (16 10.2013)


  18. #18
    Chustofanka Awatar cathleen
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    410

    Domyślnie

    Jaka jest różnica w noszeniu hybrydy i ergonomika? Chodzi mi o "otulenie" dziecka do pleców i komfort noszenia. Mam 14 m-c córę i się waham czy ergo, czy hybryda.
    A jak wygląda ta regulacja w pionie i poziomie?

  19. #19
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    145

    Domyślnie

    Cathleen moim zdaniem hybrydą łatwiej "otulić bo masz większą możliwość "ustawienia" pasów,łatwiej też je wygodniej dociągnąć, niestety nie wiem jak to inaczej ująć. Co do regulacji to w pasie panel jest na rzepy, rozciągasz go lub zwężasz tak by szerokość była odpowiednia do potrzeb natomiast wzdłuż są sznureczki,nie bardzo wychodzi mi dodawanie zdjęć tutaj ale jeśli podasz mi maila to mogę Ci przesłać zdjęcia jak to z bliska dokładnie wygląda.
    Generalnie sama Ola też hybrydy poleca, ja uparta i musiałam wszystkiego spróbować tzn i mt i ergo miałam ale hybryda nie do "pobicia" nosidło idealne moim zdaniem.

  20. #20
    Chustofanka Awatar cathleen
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    410

    Domyślnie

    Szczebiotko
    Dzieki zaraz napiszę pw z mailem, bo przyda mi się jakieś zdjęcie poglądowe.
    A hybryda ma wypełnienia pod kolankami dziecka?
    Zastanawiam się właśnie jak to jest z tym otulaniem, bo w mt mi to nie za bardzo wychodzi poza tym pasy ida pod nóżkami dziecka i jakoś jedynym miejscem naprężania/dociagania panelu jest góra pasów. A w ergo oprócz naciagania gory to jeszcze pasy naramienne jakby pośrodku trzymają panel - stad moje watpliwosci co lepsze... Szukam zdjęć hybryd, żeby dokładnie poobserwować jak się układa, ale kiepsko mi idzie znalezienie hybrydy z dzieckiem na plecach z wiązaniem pod nóżkami dziecka a nie na (chyba, że wiązanie na nóżkach jest ok - właśnie jestem po lekturze wątku, że pasy powinny iść zdecydowanie pod nóżkami...)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •