Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Macałam chustę WOMAR

  1. #21
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Dziewczyny, a może uderzyć do tych lekarzy, którzy to firmują własnym nazwiskiem? Ja wiem ze oni to zrobili za kasę, ale pewnie tez w ogóle nie mieli pojęcia co firmują. Może jakby ktoś, najlepiej jakaś zorganizowana grupa typu klub kangura albo paru doradców, im zwróciło uwagę to by się pukneli w czoło zanim by cos firmowali własnym nazwiskiem?


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  2. #22
    Chusteryczka Awatar kulka37
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,893

    Domyślnie

    Żenada do potęgi! Chyba do tej fundacji trzeba by coś napisać??
    A może na "Przytul mnie mamo" będzie można coś o tym opowiedzieć?
    Trafia mnie,jak czytam ich wypowiedzi o produktach

  3. #23
    Chustofanka Awatar jonaelle
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    240

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paskowka Zobacz posta
    Dziewczyny, a może uderzyć do tych lekarzy, którzy to firmują własnym nazwiskiem? Ja wiem ze oni to zrobili za kasę, ale pewnie tez w ogóle nie mieli pojęcia co firmują. Może jakby ktoś, najlepiej jakaś zorganizowana grupa typu klub kangura albo paru doradców, im zwróciło uwagę to by się pukneli w czoło zanim by cos firmowali własnym nazwiskiem?
    Nie ma szans Na to trzeba jeszcze wielu lat - mam w środowisku wielu znajomych lekarzy i oni wiedzą co firmują... Po prostu kasa to kasa, uważają że każdy rodzic ma możliwość aby dowiedzieć się wszystkiego na własną rękę, a oni nic nie zalecają osobiście tylko "mówią o jednej z możliwości", a to rodzic jest odpowiedzialny za dziecko i sam podejmuje decyzję.
    Jedyna rozsądna możliwość to działania na rzecz poprawy wiedzy Womaru.
    Siaś 07.2007 Ninia 04.2009 i Lolek 12.2010

    Kozdy cłek fce mieć swój rozum. Kóniec kóńcym telo rozumów, kielo ludzi. A godajóm, ze rozum jest jedyn! Jakoz jedyn, kie kozdy hebluje po swojemu.

  4. #24
    Chusteryczka Awatar truscaffka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Pyrlandia
    Posty
    2,240

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lola_22 Zobacz posta
    truscaffka a którą chustę macałaś - tę która jest na tych fatalnych zdjęciach , gdzie dziecko musi byc trzymane w chuscie bo inaczej wypadnie ?
    jakąś buro-brązową ...

    a na opakowaniu dokładnie te zdjęcia, gdzie pani podtrzymuje dziecko...zaraz z resztą poszukam chyba zdjęcie tego opakowania i wam tu linka wkleję ...
    Doradca noszenia [/FONT]ClauWi® po kursie zaawansowanym
    Szkoła rodzenia i naturalnego rodzicielstwa GAJA - http://www.gaja-szkolarodzenia.pl/
    Szkoła noszenia TULIPANNA - http://www.tulipanna.pl/
    Stowarzyszenie "Poznań w chuście"


    Mama Zosi (04.2007), Zuzi (02.2009) i Justynki (04.2013)

  5. #25
    Chustoguru Awatar Winoroslinka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    miejsce wymarzone
    Posty
    6,656

    Domyślnie

    Ja jestem nówką w temacie, ale zdazylam wyczytac na temat nosideł i noszenia przodem do swiata. Jak poczytalam to co cytujecie to sie wlos jezy - juz sama nie wiem co jest prawdą. Swojego dziecka mimo to nie zamierzam nosic przodem do swiata bo chocby intuicyjnie wyczuwam ze nie jest to naturalna pozycja, ale jesli z jednej strony specjalisci pisza ze nie mozna, i ze nosidelka zle, chusty ok. a z drugiej inni mówia cos zupelnie odwrotnego, to moze warto sie z nimi skontaktowac i spytac tych drugich czy sa przekonani do tego co firmują. Ja bym to zrobiła, ale moja wiedza jest zbyt mala na ten temat zeby z kimkolwiek dyskutowac..
    E. 2009

    "Prawda nie leży pośrodku, tylko leży tam, gdzie leży" W.Bartoszewski

  6. #26
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,797

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Winoroslinka Zobacz posta
    Swojego dziecka mimo to nie zamierzam nosic przodem do swiata bo chocby intuicyjnie wyczuwam ze nie jest to naturalna pozycja...
    i właśnie o to chodzi - wystarczy popatrzeć jak w chuście dziecko jest ułożone naturalnie i swobodnie a jak się telepie w wisiadle przodem do świata i trzeba je trzymać...
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •