Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 27

Wątek: ergonomik timaru?

  1. #1
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,522

    Domyślnie ergonomik timaru?

    pojawiła sie tania podróbka ergonomicznego nosidła- nazywa sie timaru.
    ogladałam toto - faktycznie nózki są szeroko i zalecaja tylko noszenie przdem do siebie (co na firmę infant jest wyjatkowym podejściem)
    ciekawa jestem jak z jakoscia wykonania i faktyczna ergonomicznością nosidła (nie piszą że miekkie)
    jakos nie ma zaufania do tej firmy, moze dlatego ze robia wszystko i chusty (calara) i wisidła i mei-taje
    i torby na dziecko.
    Jednak jesli jest dobre to byłaby to fajna alternatywa dla chcacych nosic, nie lubiacych chust i majacych bardzo ograniczone srodki finansowe.
    Co myslicie?

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  3. #3
    ulala.v
    Guest

    Domyślnie

    rzufiku po awarii forum szukaj mocno niedomga, jak klikam w podany przez Ciebie link wyskakuje mi "Niestety - brak wynikow."

  4. #4
    słoneczny_blask
    Guest

    Domyślnie

    My się z Tymciem wpasowaliśmy w to w klubie kangura i nie chciał wyjść. Musieliśmy pożyczyć na chwilkę
    Juz kilka razy czytałam o tym nosidle tu na forum i nawet ktos sprzedawał używane.
    Ostatnio edytowane przez słoneczny_blask ; 03-02-2010 o 21:56 Powód: "tu na forum" napisałam 2x ;)

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  6. #6
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Puławy teraz nibylanida
    Posty
    79

    Domyślnie

    ja dostałam własnie i wiecie co nei jest najgorsze Gabi nei chce wyjść chciałam PAwłowi uszyć MT ale chyba przyjmę prezent i będzie Gabryśkę nosił w tym Timaru

  7. #7
    Chustofanka Awatar kachna_zg
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    364

    Domyślnie

    My mamy timaru, nie powala może jakością wykonania ale złe też nie jest. Nosi w nim moja mama, którą w chuście przeraża ilość materiału a mając do wyboru timaru i MT wolała jednak klamry.
    Maciek 27.01.2009; Zoja 12.01.2011

    Doradca Noszenia Clauwi®, Doula, Promotor Karmienia Piersią Zielona Góra i okolice

  8. #8
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wawa
    Posty
    87

    Domyślnie

    Ciekawa jestem jakie Timaru ma wymiary panela, czy ktos kto to ma moglby zmierzyc i podac?

  9. #9
    Chustofanka Awatar Milenka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Włocławek
    Posty
    358

    Domyślnie

    chciałam sobie kupić Timaru ale podnieśli cenę
    T.(')
    i

  10. #10
    Chustofanka Awatar kachna_zg
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    364

    Domyślnie

    Jak wrócę do domu to zmierzę i wieczorem napiszę
    Maciek 27.01.2009; Zoja 12.01.2011

    Doradca Noszenia Clauwi®, Doula, Promotor Karmienia Piersią Zielona Góra i okolice

  11. #11
    Chustofanka Awatar kachna_zg
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    364

    Domyślnie

    podaję wymiary:
    szerokość przy pasie biodrowym:33 cm
    wysokość panela:36 cm
    wysokość z pasem biodrowym:50 cm
    jak coś jeszcze trzeba to mogę pomierzyć
    Maciek 27.01.2009; Zoja 12.01.2011

    Doradca Noszenia Clauwi®, Doula, Promotor Karmienia Piersią Zielona Góra i okolice

  12. #12
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wawa
    Posty
    87

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kachna_zg Zobacz posta
    podaję wymiary:
    szerokość przy pasie biodrowym:33 cm
    wysokość panela:36 cm
    wysokość z pasem biodrowym:50 cm
    jak coś jeszcze trzeba to mogę pomierzyć
    Dzieki. Juz wiem ze dla nas za waski panel.

  13. #13
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    timaru jak na nosidło jest nawet ok, kupiłam kiedyś z ciekawości i fajnie się u nas sprawdziło; odnośnie panela to czy on taki wąski? hmmm tak się dzieciak w nim układa że nawet trzylatka moja spokojnie siedzi, jednak boję się o wytrzymałośc pasów ale ogólnie u mnie na plus
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  14. #14
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    Ja moją dwulatkę noszę czasem w timaru i jest ok - nóżki dobrze rozstawione, a panel w tym wieku nie musi być już od kolanka do kolanka

  15. #15
    Chustoholiczka Awatar pomidore
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    3,357

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Meta Zobacz posta
    Ja moją dwulatkę noszę czasem w timaru i jest ok - nóżki dobrze rozstawione, a panel w tym wieku nie musi być już od kolanka do kolanka
    A do jakiego wieku musi? Ewentualnie powinnien być?
    M.06.2009 B.01.2015 M.06.2016

  16. #16
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    Nie wiem, jak przepisowo ale ja sobie odpuściłam, jak Lena miała ponad 1,5 roku - od dawna siedziała/siadała samodzielnie, chodziła, biegała itd. Mięśnie wokół kręgosłupa świetnie pracują, utrzymują postawę i niepotrzebne jest już podparcie na całej długości i pod kolanami, fizjologiczna żaba w tym wieku już nie jest chyba fizjologiczna? W chuście cały czas motam od kolana do kolana, ale w nosidle/MT nawet bez tego nogi są odwiedzione, nie wiszą.

  17. #17

    Domyślnie

    podbijam stary wątek, bo jestem ciekawa nowych opinii; potrzebuję nosidła dla męża, używane będzie z rzadka, więc nie chcę wydawać kupy kasy; miałam MT zamawiać ale to timaru wychodzi taniej niż sama tkanina
    ktoś ma, nosi, zadowolony jest i jeszcze przyzna się publicznie?

  18. #18
    Chusteryczka Awatar aurora
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    2,180

    Domyślnie

    Ja mam, długo nosiłam młodszego. Sprawdza się na krótszą metę, bo dopóki nie przesiadłam się na mandukę, nie wiedziałam, że może być wygodniej

  19. #19

    Domyślnie

    domyślam sie, że manduca pewnie duużo fajniejsza jest ale i z 5 razy droższa niestety

  20. #20
    Chustomanka Awatar darijah
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,167

    Domyślnie

    ja mam i bardzo chętnie w nim nosiłam. Panel tylko ma niewielki ale dla Twojego 9 miesięczniaka będzie ok.
    Miluszka ::marzec 2008 :: Olafko ::lipiec 2011::

    https://www.facebook.com/MioUnico - unikatowe nery na różne bajery dla dziarskich chustomatek; szyte z nowych, recyklingowanych i chustowych materiałów; również na indywidualne zamówienia ::

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •