Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 99

Wątek: womar chusta wiązana

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammik Zobacz posta
    Bardzo ciekawe, na stronie wśród steku bzdur wystękali też niechęć do noszenia na plecach, a przy "chuście" już to polecają Wiązanie cacuszko, chyba w koc bym się lepiej zamotała.
    A w ogóle to mnie kręgosłup rozbolał od patrzenia na zdjęcia.
    mnie dodatkowo nogi
    te nosidła ergo tez mnie przeraziły, parówka w gipsie ... jak dobrze, że jest to forum! allelujaaa!!
    Ostatnio edytowane przez kociakocia ; 07-08-2009 o 21:17
    MADAME GOOGOO® :: NOSIDEŁKA MEI TAI, ERGONOMICZNE I HYBRYDOWE, JEDWABNE CHUSTY KÓŁKOWE, POUCH



    Doradca Noszenia ClauWi®

  2. #22
    Chustofanka Awatar JKG
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    miedziowy zakątek
    Posty
    377

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aga Zobacz posta
    polska norma dla chust inosidełek jest do 13 kilo - więc teoretycznie każdy producent powinien to zaznaczać jak chce być z normą zgodny.. to co się robi i doilu tkanina jest atestowana to jedno a polska norma dla produktu to drugie..
    Polska norma... To mój dziec na szczęście skończył rok i ma tyle ale chrześnica to "klucha" i ma już ponad 9 kg a dopiero 5 miesiąc
    Ciekawi mnie cena tych cudenie Womarowych
    Małgorzatka 7 lipiec 2004
    Tomaszek 13 maja 2008


    Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka,
    byłoby ciemno i mroczno,
    ciemniej i mroczniej
    niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej -
    mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów.
    Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie."
    (Julian Ejsmon)

  3. #23

    Domyślnie

    poważnie, musiałabym być na dobrej chyba bani, żeby stwierdzić, że ta chusta choć odrobinkę jest fajna. to co tam pokazali, to jest jakaś niezła jaaazda...
    oj, idę do męża na kanapę na drinka... zobaczymy
    MADAME GOOGOO® :: NOSIDEŁKA MEI TAI, ERGONOMICZNE I HYBRYDOWE, JEDWABNE CHUSTY KÓŁKOWE, POUCH



    Doradca Noszenia ClauWi®

  4. #24
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    Słowo "ergonomiczne" stało się modne. Szkoda, bo teraz już tak naprawdę nie da się szybko odróżnić dobrego nosidła od złego. A wiązanie bosskie po prostu.

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  5. #25
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kaszuby
    Posty
    1,113

    Domyślnie

    Chusta jak chusta - ze zdjęcia trudno wywnioskować jak się nosi, trza by pomacać, zawiązać.
    Co do wiązania to nie komentuję - zdjęcie mówi samo za siebie.

    A WOMAR zwietrzył na czym kasę można zarobić, co jest na topie, i tyle. Czysty biznes. Niedługo się pewnie na allegro pokażą. Ciekawe z jaką ceną?

  6. #26
    Chustoguru Awatar petisu
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    8,828

    Domyślnie

    To wiązanie to ktos po ciemku tworzył i to stanowczo po kielichu.
    Ale szczerze bardziej rozbolał mnie kręgosłup od patrzena na dzieci w nosidełkach. Pomijając fakt niewygody dla dziecka, to przecież one sa koszmarnie niewygodne dla noszącego. Po cholere te dzieciaki wiszą tak nisko i są tak okropnie od matki-modelki odchylone. Przy odpowiednim ciężarze dziecka szczuplejszą mamą będzie po ścianach zarzucać jak się spróbuje przejść w tym ustrojstwie!
    www.gugu-gaga.pl chusty Didymos i nosidła KiBi
    gugu-gaga.pl na Facebooku

    Łucja 23.03.06.&Milana 10.06.09.&Marshall 11.03.14.

  7. #27
    Chustoguru Awatar Iwka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    9,881

    Domyślnie

    Wiecie, co jest IMHO najgorsze? Że te nosidła nie są tak paskudne jak to co ma teraz Biedronka, więc jak ktoś nie zorientowany, to mogą się spodobać... Wzorek taki sympatyczny...
    Co dwa lata przewrót świata
    my - lipiec 2006, Zosia - luty 2008, Joasia - styczeń 2010, Aleksandra-Salamandra - marzec 2012, Synek-Krztynek Antoś - marzec 2014
    "Hodowla młodych hobbitów wymaga wielkiej ilości paszy" J.R.R.T.

  8. #28
    Chustoholiczka Awatar pszczoła
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    3,950

    Domyślnie

    Chusta jak chusta.
    Zagłębiłam się natomiast w temat nosidełek. Co to znaczy, że nosidło jest ergonomiczne?
    Czy któraś z Was potrafi mi wytłumaczyć, dlaczego, skoro oni wiedzą, że pozycja żabki jest tak istotna, to piszą o niej przy każdym modelu tych pudełek na dzieci, a w żadnym jej nie umożliwiają? Skoro sztab specjalistów je opracowywal, to czemu sztab nie zadbał o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci? Przecież ja bym chętnie poleciła rodzicom womar, jako alternatywę cenową dla manduc i innych, no czemu oni się nie postarają????
    Już sobie wyobrażam rozmowę z kimś, kto zamierza kupić to nosidło. Przecież spełnia wszystkie warunki, o ktorych mowa w ulotkach kangurowych na przykład.
    A wisiadła opanowały Toruń, nie ma dnia, zebym nie widziała jakiegoś. I zawsze mi się chce śmiać (wredna jestem), bo idzie taka biedna mama i trzyma dziecko, żeby jej nie wyleciało. A JA W MANDUCY MAM RĘCE WOLNE
    wspieram w rodzicielstwie

    Doradczyni Noszenia ClauWi®
    Doradczyni po kursie podstawowym Die Trageschule ®

  9. #29
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,744

    Domyślnie

    "Dzięki specjalnej konstrukcji dziecko ma zagwarantowaną poprawną do rozwoju kręgosłupa i bioderek pozycję żabki. "
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  10. #30
    Chusteryczka Awatar ithilhin
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Płock
    Posty
    2,777

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pszczoła Zobacz posta
    Już sobie wyobrażam rozmowę z kimś, kto zamierza kupić to nosidło. Przecież spełnia wszystkie warunki, o ktorych mowa w ulotkach kangurowych na przykład.
    otoz nie
    cytuje z ulotki:

    Materiał nosidła musi być na tyle
    miękki, żeby zapewnić dziecku
    fizjologiczne lekkie zaokrąglenie
    pleców.

    (...)
    Nosidło powinno dać się tak
    wyregulować aby dziecko
    nie odstawało od noszącego



    Gosia, mama trójki dzieci, żona jednego męża, posiadana przez dwa koty...

  11. #31
    Chusteryczka Awatar ithilhin
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Płock
    Posty
    2,777

    Domyślnie

    ale ta chusta mnie bardzo interesuje.
    no i moim zdaniem w sumie to dobrze, ze maja teraz chusty w ofercie - Rodzice beda widziec, ze jest alternatywa, wybor.
    kto bedzie chcial wgodnie nosic znajdzie w necie dobra instrukcje
    Gosia, mama trójki dzieci, żona jednego męża, posiadana przez dwa koty...

  12. #32
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kaszuby
    Posty
    1,113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ithilhin Zobacz posta
    ale ta chusta mnie bardzo interesuje.
    no i moim zdaniem w sumie to dobrze, ze maja teraz chusty w ofercie - Rodzice beda widziec, ze jest alternatywa, wybor.
    kto bedzie chcial wgodnie nosic znajdzie w necie dobra instrukcje
    A właśnie - ciekawe z jaką instrukcją będą te swoje chusty sprzedawać? Bo się może okazać, że z takimi jak na zdjęciu wiązaniami. To będzie dopiero porażka. Jak się tak rodzice powiążą "wygodnie"... Średnia "reklama" dla chust

  13. #33
    Chustonoszka Awatar dvoicka
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Gorzów Wlkp.
    Posty
    115

    Domyślnie

    INTRYGUJĄCE te zdjęcia
    nawet nie byłam na początku pewna co to za wiązanie. kieszonka, prawda?
    i ten węzeł przy tej kołysce (ja o wiązaniu kołysek w ogóle niewiele wiem)
    mnie też zainteresowała kółkowa.
    czy to też nowość? (bo nie śledzę ich oferty)
    skutki pojawienia się tych chust na rynku trudno mi przewidzieć.
    tak jak i skutki pojawienia się różnych samoróbek na allegro.

  14. #34
    Chusteryczka Awatar agatkie
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    2,800

    Domyślnie

    W sumie to mnie najbardziej dziwi, że od lat są na rynku. Powinni znać towary konkurencji i tego co się na rynku dzieje. Jeśli piszą, ze nosidło jest ergonomiczne tzn., że z nazwą się spotkali, tak? dlaczego w takim razie mając taki kapitał, możliwości nie zrobią porządnego ergo? Dlaczego propagują noszenie przodem do świata jeśli tyle się o tym mówi (i nie tylko nawiedzone chustocholiczki jak my mówimy, ale i specjaliści).
    Takie wiązanie chusty powinni też dopracować zanim na rynek wypuszczą. Jest koszmarne, ale o tym już pisałyście.
    Certyfikowany Doradca noszenia ClauWi®


  15. #35
    Chusteryczka Awatar kamilcia.xt
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,721

    Domyślnie

    a mnie pozytywnie zaskoczyły te nosidełka z nowej kolekcji, szeroko mają między nózkami, w porównaniu z babybjornem, tu już nie można mówić o wiszeniu na kroczu chociaz żabka to też nie jest..
    ..ale jakiś postęp IMO jest..?
    chociaż ten kołnierz koszmarny..

    a wiązanie tej ich chusty wypisz wymaluj jak moje pierwsze próby motania
    Karina - 2007r.
    Lila - 2009r.
    Witold - 2014r.
    Gerald - 2016r.

  16. #36
    Chusteryczka Awatar agatkie
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    2,800

    Domyślnie

    Wiesz co, ale przyjrzyj się. Mają szeroko między nóżkami, ale dziecko i tak nie siedzi tylko wisi na kroczu. Różnica taka, że ma szeroko rozłożone nóżki. One nie dostosowują się do naturalnej pozycji dziecka tylko wymuszają rozłożenie nóżek i jednocześnie wyprostowane plecy.
    Certyfikowany Doradca noszenia ClauWi®


  17. #37
    Chusteryczka Awatar Gertruda
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Las koło Łodzi
    Posty
    2,701

    Domyślnie

    Chusta jak chusta może się okazać ok, ale wiązanie w katalogu tragiczne...
    Starszy 18.12.2008 Młodszy 02.01.2011

    Podpisz się i ratuj maluchy!!!!

  18. #38
    Chustomanka Awatar Anntenka
    Dołączył
    Jul 2007
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    1,339

    Domyślnie

    A taki OT:
    Czy ktoś im (Womarowi) posłał na maila link do tej dyskusji?
    Miło by było gdyby była taka polska alternatywa dla masowo szytych nosidełek.
    Tyle że DOBRA alternatywa.
    szyjąca mama Dawida (25.01.2007) i Milana (09.11.2009)
    TulliMY Mei Tai - zapraszam - Mei Tai Miękkie Nosidełka dla Dzieci oraz Chustowe Metamorfozy

    Najgorzej jak się coś komuś wydaje

  19. #39
    Chusteryczka Awatar kamilcia.xt
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,721

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anntenka Zobacz posta
    A taki OT:
    Czy ktoś im (Womarowi) posłał na maila link do tej dyskusji?
    Miło by było gdyby była taka polska alternatywa dla masowo szytych nosidełek.
    Tyle że DOBRA alternatywa.
    tylko mnie się wydaje ze z punktu widzenia marketingowego im się nie opłaca nagle nawrócic i zacząć produkować uczciwe nosidła, bo w ten sposób niejako musieliby się przyznać ze wszystkie ich poprzednie produkty były do niewłaściwie zaprojektowane wręcz szkodliwe i straciliby zaufanie dotychczasowych klientów.

    przecież nie oszukujmy się, oni doskonale wiedzą jaka pozycja w nosidle jest dla dziecka właściwa i zdrowa, tak samo wiedzą eksperci z BabyBjorna, ale muszą robić te wisiadła tak zeby była mozliwa pozycja przodem do świata, bo to jest wg większości rodziców najatrakcyjniejsza pozycja i na tym sie opiera cała popularność wisiadeł.
    w ergonomicznym nawet jak by się chciało to się przodem do świata dziecka nie umieści. W chuście jak się człowiek uprze to się da, zresztą nawet tak piszą o swoich womarowych chustach ze można przodem!

    także myśle ze nigdy ani womar ani BB nie wypuści prawdziwych nosideł ergonomicznych.
    infant to zrobił, ale oni nie mieli wiele do stracenia bo mają o wiele nizszą pozycje rynkową od womaru i BB

    Cytat Zamieszczone przez agatkie Zobacz posta
    Wiesz co, ale przyjrzyj się. Mają szeroko między nóżkami, ale dziecko i tak nie siedzi tylko wisi na kroczu. Różnica taka, że ma szeroko rozłożone nóżki. One nie dostosowują się do naturalnej pozycji dziecka tylko wymuszają rozłożenie nóżek i jednocześnie wyprostowane plecy.
    no tak, ale zawsze lepszy szerszy niz węższy pasek materiału, mniej się wżyna..
    Karina - 2007r.
    Lila - 2009r.
    Witold - 2014r.
    Gerald - 2016r.

  20. #40
    Chusteryczka Awatar goska@
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    1,779

    Domyślnie

    Ehh mogli sie juz wysilić i zobaczyć pierwsze z brzegu kursy wiązań bo teraz kazdy potencjalny nabywca bedzie myslał ze dobrze zamotał bo tak pokazali

    Ciekawe czy na pudełkach też będą takie piękne fotki i czy instrukcje dołoza
    Cena tez mnie zastanawia
    Wiktoria 27.07.2001
    Alicja 31.12.2007




    http://roszpunkowo.blogspot.com/ moje dłubanki




Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •