Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: widziiałyście w poradniku domowym artykuł o noszeniu ?

  1. #1
    Chustomanka Awatar jana
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    wrocław
    Posty
    1,484

    Domyślnie widziiałyście w poradniku domowym artykuł o noszeniu ?

    jako, że miałam 15 min do autobusu a kiosk obok postanowiłam ten czas wykorzystac i poogladać gazety
    W czerwcowym poradniku domowym artykuł o noszeniu, w tym o noszeniu w chustach. Nawet kupiłam tę gazetę dla tego artykułu
    Widac , ze pisany przez laika bardziej (nie przez chustoswirkę) , lakoniczny, jest instukcja obrazkowa jak wiązać kieszonkę. Błedów /w części chustowej/ oprócz tego, ze nosić w chuście można od 4 miesiąca i nie więcej niż 2 godziny dziennie nie zauwazyłam (może jakbym przeczytała jeszce raz, to bym coś wyłapała, ale mi się nie chce . Ogólnie pozytywny, chuściarstwo się szerzy nawet w takich kolorowych pisemkach

    edit: widze, że nie jest też jasno przekazane, że na rękach tyłem do rodzica jest ok, ale w chuscie czy nosidełku to juz niekoniecznie
    Ostatnio edytowane przez jana ; 05-06-2014 o 12:42

  2. #2
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,903

    Domyślnie

    ja ostatnio czytałam o noszeniu w chuscie w Świecie kobiety albo w Olivii albo w Claudii w numerze czerwcowym
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  3. #3
    Chustomanka Awatar jana
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    wrocław
    Posty
    1,484

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wiewiórka Zobacz posta
    ja ostatnio czytałam o noszeniu w chuscie w Świecie kobiety albo w Olivii albo w Claudii w numerze czerwcowym
    noszenie staje się coraz mniej niszowe a bardziej powszechne, szczególnie w większych miastach

  4. #4

    Domyślnie

    wiecie co... Ja byłam przekonana przy starszej córce ze jak będę miała drugie dziecko to noszenie będzie popularniejsze a mam odwrotne wrazenie... Od bardzo dawna nie widziałam nikogo w chuście :/ Mieszkam w dużym mieście, na spacerach jestem codziennie i to nie tylko teraz z Jagoda ale i wcześniej z Olą... I czuje się jak jeszcze większy kosmita niż 4 lata temu :/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •